Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Friss diplomás agrármérnök...

Friss diplomás agrármérnök mennyit kereshet? Elhelyezkedési lehetőség?

Figyelt kérdés
Környezetgazdálkodási agrármérnök Bsc diplomám van, középfokú angol nyelvtudásom. Tapasztalatom gyakorlatban nincs, jogosítványom nincs. Szerintetek kapnék állást valahol mezőgazdasági, termesztői, tanácsadói stb. állást a végzettségemmel kapcsolatos munkakörben? És mennyit lehet így keresni, csak körülbelül legalább? Illetve most kezdtem ökológiai gazdálkodási mérnöki Msc-t...Szerintetek segít ez rajtam, vagy halál feleslges? A legtöbb álláshirdető ugyanis nem írta, hogy Msc-t kérne. Nagyon kezdő vagyok a munkaerőpiacon is. 22L

2018. febr. 28. 20:49
 1/3 anonim válasza:
Hírdesd magad küldözges önéletrajzokat jelentkez olyan állásokra ahova szerinted fel vennének.Szerintem mérnüki diplomával és középfokú angol nyelvisgával sok helyre felvesznek.
2018. márc. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én inkább átjelentkeznék mezőgazdasági gépészm. MSc-re, vagy sima gépészre, hogy legyen jobb esélyed. Mérnök-mérnök között is nagyok a különbségek és sajnos ez nem egy nagyon keresett terület.
2018. márc. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ugyanazt javasolnám mint a 2.
2018. ápr. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!