Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Gazdagok hogyan gazdagottatok...

Gazdagok hogyan gazdagottatok meg?

Figyelt kérdés
Olyan történetekre lennék kiváncsi aki a 0-ról indult és még is fellépitet valamit a kiláthatatlan ból

2018. márc. 1. 21:02
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
Ha elmondanám meg kéne,hogy öljelek.
2018. márc. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
Nézd meg a youtuben a 10 leggazdagabb érettségi nélkül, akik otthagyták a középsulit is.
2018. márc. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%

#2 azért a gazdagok többségében diplomások.


De a tanulatlanok szeretnek hinni ilyen butaságban, hogy nem kell tanulni mert anélkül is sikerült már pár embernek.


A megoldás egyébként végtelenül egyszerű. Költs kevesebbet mint amit keresel és gazdag leszel.

2018. márc. 2. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Jo jo persze tudom hogy gazdagok több része diplomások de viszont ahhozis kellet valamilyen anyagi támogatás hogy tanuljanak
2018. márc. 2. 09:02
 5/9 anonim ***** válasza:
73%
Úgy kezdődött hogy megtanultam helyesen írni. Ajánlom neked is.
2018. márc. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%
Mármint milyen pénz? Közoktatás ingyenes, felsőoktatás is részben. De van rengeteg támogatás, ösztöndíj, ott a diakhitel. Ma Magyarországon csak az nem tanul aki nem akar vagy értelmileg annyira gyenge.
2018. márc. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
10 ev alatt felepitettem az eletem onnan, hogy kozepiskolaskent eheztunk, telen fat kellett lopnom, hogy legyen mivel futeni. Most 7 szamjegyu osszeget keresek havonta. Ra kell jonnod, hogy miben vagy jobb/ugyesebb/gyorsabb/egyedibb es adj valamit a vilagnak amire igeny van. Munkaberbol meg senki sem lett - klasszikus ertelembe veve - gazdag.
2018. márc. 3. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Én még gimnazista vagyok, apukámról tudok mesélni ő egy koszos panellakásból kezdte. Amikor lett szakmája elkezdett benne dolgozni, nagyon sok munkahelye volt. Amikor rájött hogy mi érdekli, mi az ami megy neki, akkor beiratkozott az egyetemre, közbe dolgozott. Miután elvégezte, a cég ahol akkoriban dolgozott beiratta még egy egyetemre. Azután magánvállalkozóként kezdett dolgozni, addigra már sok kapcsolata, "hírneve" volt. Amiben dolgozik abban egyébként a környékben ő a legjobb. Aztán amikor már elég sok megrendelése volt, és elég jól keresett megalapította az első kft-jét. Ma már ott tartunk hogy bármit megengedhetünk magunknak, sok ingatlanunk van amit bérlőknek kiadunk. Őt egyébként sosem a meggazdagodás hajtotta.

Anyukám meg jól házasodott. :D Nem neki a szülei is elég jól éltek, és sokat hagytak rá. Nem csak pénzt de egy éttermet és egy panziót is, plusz anyu nyitott hozzá egy kávézót is. A panziót és az éttermünket meg már apukámmal felújították, kibővítették. Nyaranta egyébként én is ott dolgozok, már kiskorom óta. Anyukámnak az is a szerencséje hogy az apukája osztrák, szóval perfekt német meg angolul is megtanult, ami azért jól jön neki.

2018. márc. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
.
2018. márc. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!