Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Akik tehetősek vagy gazdagok,...

Akik tehetősek vagy gazdagok, mivel foglalkoznak, mivel tettek szert vagyonra és hogyan építették fel a sikert?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy a tehetős, gazdag emberek mivel foglalkoznak, illetve hogyan élik meg mindennapjaikat? Nekem egy tehetős ismerősöm sincs, viszont szeretnék motivációt gyűjteni.

2017. jan. 8. 19:51
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
ne motivációt gyűjts hanem kapcsolatokat! gazdag emberek amúgy nem járnak ide csak ilyen ráérős lúzerek mint én...
2017. jan. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
olcsón vettek olyast amire másoknak szüksége van, és drágán eladták nekik. Majd ezt ismételgették hosszú időn keresztül.
2017. jan. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
47%

Na jó írok, de nem nagyon akartam.

Sok ilyen ismerősöm van, olyan helyen élek, ami elég jónak számít az országban.

Egy részük dolgozik, de vállalkozása van, és abból átlag feletti életet tud biztosítani magának, és a családjának.

Egy másik részük már kisebb nagyobb céget működtet, ő maga már alig jár be, van megbízottja(jobbkeze), aki mindent megcsinál helyette, persze akkora stressz van némelyiken, hogy egy normál ember nem is sokáig bírná.

Ez a réteg már napközben edzőteremben, kávézókban, éttermekben múlatja az időt, az ő feleségeiket lehet látni napközben a városban, ahogy a nagy fekete terepjárókkal mennek, és "betámadják" :) a pláza üzleteit.

és egy van egy harmadik réteg, akik nem szívesen beszélnek arról, hogyan miből élnek, de mindenki tudja, hogy piszkosul tele vannak, a legújabb, legnagyobb kocsijuk van, kéthavonta mennek nyaralni, és olyan barátnőik vannak a feleségeik mellett, amit még a pap is megnézne, ha meglátná.

Amúgy nem tudom,mit vártál, hogy konkrét időbeosztást írjon valaki, vagy kérdéseket tegyél fel neki, vagy nem is tudom.

Legyen elég ennyi, ha érdekel az ilyen világ, menjél olyan helyekre a városodban, ahol ezek összeszoktak gyűlni, esténként, vagy ebédidőben, és megbeszélik a helyi pletykákat.

2017. jan. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%
Ki a gazdag? Hány milliós vagyon?
2017. jan. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%
3-as, ez nem volt túl hiteles, te nagyon nagyon messziről figyelheted ezt a világot :)
2017. jan. 9. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
72%
Eloszor definiald a tehetost meg a gazdagot, aztan eldontom hogy en szerinted beletartozom-e.
2017. jan. 9. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
58%

Szeretem, mikor valaki azt írja, hogy ezt az oldalt biztosan nem használják a tehetősebb emberek. :D Csak annyit mondok, hogy mikor pl. a repülőtéren várok, vagy valamilyen más helyzetben nem tudom másként elütni az időt, akkor unalmamban bizony felnézek ide.

Hogyan tettem szert pénzre, vagyonra... Először is a szüleim középosztálybeli színvonalon élnek, értelmiségiek, így a tanulás mindenképp magától értetődő volt. 19 évesen céget alapítottam, tehát vállalkozó vagyok és van, hogy 16 órát is dolgozom naponta, de ez szerencsére csak év vége felé szokott előfordulni. Magamnak osztom be az időm, határidők vannak ugyan, de teljesen mindegy, hogy reggel 7-től kezdek -e, vagy délután 3-tól. Valójában egy napom így néz ki: reggel 6, legkésőbb 8-kor kelek, elvégzem a házam körüli teendőket, reggelizem, 9-kor elkezdek dolgozni, van több szünetem és így. De mint írtam előbb, van, hogy délután dolgozom, vagy este, magam döntöm el. Most készülök befektetni egy nagyobb projektbe. A legfontosabb, ha az ember jól akar élni, hogy tudjon bánni a pénzzel, ne herdálja szét és tudatosan fektessen be. Néha lehet kockáztatni is, de nem kell folyton ugrani felfelé, néha a stagnálás sem árt. Ami még a mindennapjaim illeti, edzőterem, barátok, szórakozás is belefér.

2017. jan. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!