Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Angol nyelvtudással milyen...

Angol nyelvtudással milyen országban lehetne dolgozni ahol angolul beszélnek de nem Anglia és eus ország?

Figyelt kérdés

2018. márc. 2. 10:56
 1/10 A kérdező kommentje:
Elsősorban segédmunkára gondolok mert a munka elég tág fogalom, és ahol meg is lehet élni.
2018. márc. 2. 10:57
 2/10 Gál Zoé ***** válasza:
41%
Hollandia.
2018. márc. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Te ott élsz?
2018. márc. 2. 11:23
 4/10 anonim ***** válasza:
58%
Kajmán szigetek.
2018. márc. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
41%
Skocia, Wales, Eszak-Irorszag, Irorszag, Malta.
2018. márc. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
"de nem anglia és eus ország" ezzel azt mondod hogy eus országot keresel csak anglia van kizárva vagy azt hogy Eun kívülit?
2018. márc. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az angol jó lehet ugródeszkának bárhol, de azzal azért legyél tisztában, hogy ha a tányérmosogatásnál valaha is magasabbra akarsz törni, az ország hivatalos nyelvét meg kell tanulnod. Előbb-utóbb.


Én ismerek embert, aki 10 éve él Hollandiában, és eddig nem tanult meg hollandul, mert egy nemzetközi vállalatnál dolgozik, ahol a közös nyelv az angol, ezért egész egyszerűen nincs rá szüksége. A felesége és a gyerekei viszont megtanultak az iskola és a munkahely miatt.

2018. márc. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Miert 57%-os egy olyan valasz, amely 100%-ban olyan EU-s orszag es orszagreszeket tartalmaz, ahol legalabb az egyik hivatalos nyelv az angol???
2018. márc. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem én pontozták le a választ. De Hollandia a legeselyesebb.
2018. márc. 5. 07:56
 10/10 anonim ***** válasza:
Én nem éltem kint Hollandiában, ismerősöm tapasztalatából indulok ki. Elég az angol, el tudsz boldogulni, de, ha feljebb akarsz lépkedni a ranglétrán akkor kell a holland nyelvtudás, azt elvárják még akkor is, ha tudnak angolul perfektül.
2018. márc. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!