Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 28 eves vagyok, kozgazdasz,...

28 eves vagyok, kozgazdasz, angolul es nemetul beszelek felso fokon, de nem akarok dolgozni mit tegyek?

Figyelt kérdés
Most rugtak ki az angliai allasombol mert tul sokat hianyoztam, nem mentem be dolgozni egy par alkalommal. Most haza fogok menni magyarorszagra egy kicsit pihenni utana ujbol megprobalok allast talalni kulfoldon. De nem akarok dolgozni...

2013. jún. 11. 19:44
1 2 3
 1/22 schocko ***** válasza:
100%
Rendben, tudomásul vettük...
2013. jún. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
98%
Hát ha apuci nem tud eltartani, és te sem akarsz dolgozni, akkor nincs más megoldás, minthogy jól házasodj. Sok sikert! Egyébként tökéletesen együtt érzek veled.
2013. jún. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
72%
Lehet valami kevésbé egyhangú meló kéne. Itthon akadna is neked ilyen. A mekibe lehet krumplit sütni, kólát tölteni stb. A végzettségeddel mondjuk jobb melót amúgy sem kapnál ;)
2013. jún. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
A valaszod alapjan te mar csinalod is a krumpli sutest meg a kola toltest. Milyen? Csatlakozhatok en is?
2013. jún. 11. 20:04
 5/22 anonim ***** válasza:
88%
Szerin állj sorba segíjért! Sokan kijönnek belőle.
2013. jún. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
51%
Autómosóba akarsz dolgozni ? Jól ellennél, hozzád hasonló életrevaló bölcsészdiplomás munkatársaid lennének.
2013. jún. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
62%
eljöhetsz hozzám férjhelyettesítőnek. igaz, idősebb vagyok nálad, de van pénz, nagy síkképernyős tv, bmw, jó levegő, biztos tetszene. a némettudásod is kamatoztathatod. jól nézel ki?
2013. jún. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
94%

Nem írtál már kérdést? Volt valami ilyesmi, szintén közgazdász 2 felsőfokúval, aki munka nélkül akart sok pénzhez jutni.

Amúgy meg nem akarsz dolgozni? Akkor ne dolgozz.

Én sem akarok dolgozni, de csak meg kell élni valamiből.

2013. jún. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
4%

ma 20:28


Én bérgyilkos karok lenni /kicsi meló sok pénz/. Majd megkeresem a férjed is ;-) Egy ilyen riherongyot hazavágnák ingyen is ! Gyakorlásnak jó leszel.

2013. jún. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
88%
9. nincs férjem nyugodtan keresd. de látom félreérthetően fogalmaztam, férj helyett, szórakozásnak. de simán lenne megbízásom neked is, van egy pár ember akit nem bírok. már ha riherongyoktól elfogadsz pénzt.
2013. jún. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!