Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Könyvelői álláspályázatra...

Electra88 kérdése:

Könyvelői álláspályázatra jelentkezve mennyi fizetést lehet kérni Pest megyében?

Figyelt kérdés

Szeptembertől kisfiam óvodás lesz,így elkezdtem kutakodni állás ügyben.Végzettségem alapján mérlegképes könyvelő vagyok, de nem dolgoztam még könyvelési területen. Közgazdász (pénzügy-számvitel szak) fősuli megvan (nyelvvizsga kellene még hozzá). Gyakorlatom eddig közszférában volt...házipénztár,tárgyieszköz,készletek,árubeszerzés,kimenő-bejövő számlák rögzítése,utalás,külföldi-belföldi kiküldetés,adminisztrációs

feladatok...stb.7-8 év munkatapasztalat. Ezen kívül ECDL vizsgával és Okj gazdasági és szakstatisztikai ügyintéző bizonyítvánnyal rendelkezem. Eddig a max fizetésem bruttó 180ezer ft volt. Manapság mennyi fizetést lehet kérni könyvelés állásra illetve az előbb felsorolt pénzügyi állasokra is érdekelnének hogy kb.mennyit kérhetnék ha esetleg nem sikerülne a könyvelési területen állast találnom? Úgy érzem a középfokú garantált bérminimumtól már kissé többet szeretnék kérni,túlzásokba nem esve...kíváncsi lennék hasonló területeken kb.mennyi fizetést lehet kérni?



2018. márc. 3. 16:40
 1/7 anonim ***** válasza:
egyik ismerősöm is bruttó 180ezer Ft-ért kapott ilyen állást
2018. márc. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egy picit azért jobb lenne feltornázni 😐 Nem azt mondom, hogy több százezer keresetre vágyom...de azért az is elég elkeserítő, hogy egy fősuli meg mérlegképes után is a középfokú garantált bérminumot fogok
2018. márc. 6. 12:05
 3/7 A kérdező kommentje:
....félbemaradt...fogom kapni...ennyi erővel értelme sem volt ennyi erőt,pénzt és energiát belefektetni a sulikba.
2018. márc. 6. 12:06
 4/7 A kérdező kommentje:
Ennyire nem dolgozik senki pénzügyi, számviteli területen,hogy csak ennyi választ kaptam? :(
2018. márc. 8. 11:11
 5/7 anonim ***** válasza:
minimálbér
2018. márc. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod. Közben már eldöntöttem hogy azért megpróbálok kicsit többet kérni...ha nagyon sokáig nem kapok sehol melót akkor meg kiköltözünk férjemhez Németországba és nyelvtanulás után keresgélek ott valamit.
2018. márc. 13. 18:29
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia kérdező,

Régi kérdés, de azóta hogy alakultak a dolgaid? Sikerült feljebb tornázniba béred itthon?

2023. febr. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!