Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nyárra diákmunka Pest megyében...

Nyárra diákmunka Pest megyében 15 évesen valami segítség? (többi lent)

Figyelt kérdés
Júliusban töltöm a 15-öt, ezért utána érdekelnének a melók. Tudtok ajánlani jó diákszövetkezeteket? Helyileg Vácon lakok, de itt nem találtam sehol úgyhogy jó lenne ha a környéken lenne. Vagy diákszövetkezet nélkül hogyan és milyen helyeken kéne érdeklődnöm? Ja lány vagyok ha ez számít.

2018. jan. 28. 12:08
 1/4 anonim ***** válasza:

"Vagy diákszövetkezet nélkül hogyan és milyen helyeken kéne érdeklődnöm"


legálisan csak diákszövetkezeten keresztül működik.

2018. jan. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vácon a Meló-diák iskolaszövetkezetnek van irodája, helyileg a Dr. Csányi László krt. 21 szám alatt.
2018. jan. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
@1 úgy értem, hogy elmenni boltokba és megkérdezni személyesen, hogy lehet-e. De félek, hogy kiröhögnek :D
2018. jan. 28. 12:27
 4/4 anonim ***** válasza:

Nézd, kérdező, megmondom az őszintét: 15 évesen csak nyári szünetben dolgozhatsz és csak szülői engedéllyel - de ezt már nyilván tudod, viszont az a helyzet, hogy a munkáltatók nem szívesen alkalmaznak 16 év alattit, de még 16 és 18 év között is elég nehéz, mert a fiatalkorúak alkalmazásakor sokkal szigorúbb munkaügyi szabályok vannak, mint a felnőtteknél. gyakrabban kell szünetet biztosítani, stb.

Max alkalmi munkára alkalmaznának (egyszerűsített foglalkoztatás) fagyizóban, vagy valami idegenforgalmi, szezonális munkában. stb.

2018. jan. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!