Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi kezdőfizetést lehet...

Mennyi kezdőfizetést lehet elkérni junior kontrollerként a fővárosban?

Figyelt kérdés

Vidéken megpályáztam egy állást, igaz az nem kimondottan junior volt, de sokallták a pénzt amit kértem (bruttó 350). Számomra ez nagyon meglepő volt, mert amikor elmondták, hogy mivel jár ez a munka rögtön arra gondoltam, hogy baromi keveset kértem, mert ezért kb. 500-600 at kéne fizetniük. (termelő vállalat egyik gyáregységénél gyakorlatilag az egész kontrolling rendszerért egyedül lettem volna felelős, minimális segítséget kaptam volna). 3 éve dolgozom egy kisebb cégnél kontrollerként (vidék), de mivel nem multi ezért úgy gondoltam, hogy inkább junior pozíciót pályáznék meg a fővárosban egy nagyobb vállalatnál, hogy belerázódjak a multinacionális környezetbe. Az angoltudásom magabiztos, így nem probléma az sem, ha nyelvtudást is igényel a pozíció.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2018. márc. 4. 11:01
 1/5 anonim válasza:
Szerintem nettó 300-350 ezer között kérj. Ennyit meg kell hogy adjanak minimum.
2018. márc. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Egy kicsit soknak találom nettóba ezt az összeget, de reméljük igazad van :)

2018. márc. 4. 18:32
 3/5 anonim ***** válasza:

Junior pozícióért nem kapsz ennyit amit az első mondott (legalábbis ahol én dolgoztam anno ott nem kapnál). Egyébként eléggé számít az is, hogy melyik cégről van szó.

Én bruttó 390-400-at mondanék. De amúgy mivel nem vagy junior igazából nem kellett volna junior pozícióra jelentkezned. Nem veszik el a tapasztalatod attól még, hogy nem multi.

2018. márc. 5. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Azért gondoltam, hogy juniort kellene megpályáznom, mert egy kisebb cég másabb azért mint egy multi. Sajnos a feladatok is összemosódnak kissé itt. Van például, hogy be kell ugranom könyvelni, ha úgy adódik, mert az egyik kollega épp táppénzen vagy szabin van stb. Lényegébe itt kontrolling rendszer sem volt mielőtt idejöttem, így nincs abban tapasztalatom, hogy belépek egy céghez és ott megtanulom az adott folyamatokat. Egymagam vagyok kontroller, így minden ami itt ki lett találva azt vagy én találtam ki vagy a főnököm :D


Illetve még egy dolog: amikre végül beadtam a pályázatomat mindegyiknél írták, hogy 1-3 év tapasztalat. Bár kissé fura, mivel a junior az az én olvasatomba is pályakezdő, azaz 0 év tapasztalat. De az a baj, hogy ha szétnézel a professionon találsz rengeteg junior kontrolleri állást és szinte mindnél 1-3. évet írnak.

2018. márc. 5. 12:10
 5/5 anonim válasza:
Ezen a linken van egy táblázat kontroller fizetésekről: [link]
2018. márc. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!