Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 30 vagyok és még soha nem...

30 vagyok és még soha nem dolgoztam?

Figyelt kérdés

kis tulzás :) 16 évesen bolti gyakorlat két évig.idegbeteg fönökök,szorongás. utána érettségi,majd főiskola de nem fejeztem be,pénzhiány miatt.pár évig svédmasszörként dolgoztam ( nem bejelentve)imádtam de már kisvárosba költöztünk vendég se lenne,es kell vállalkozoi havi 50 csak ráfizetnék.aztán gyerekekkel gyesen 3 évet.milyen munkák vannak ahol egyedül dolgozhatok vagy csak egy ügyfél tanitvány bárki ahol nem kell munkatársakkal dolgozni és

semmilyen intézményben.ismeroseim is sokat stresszelnek hogy idegeskedés van munkatársak miatt.kérlek soroljatok amennyit tudtok ha kell tanulok érte.milyen lehetőségek vannak? köszönöm


2018. márc. 4. 12:29
 1/7 anonim ***** válasza:
67%

Nézzük csak.

A leírásod alapján te

-30 éves vagy

- kiskorú gyermeked van

- csak érettségid van

- nincs leinformálható szakmai gyakorlatod

- nincs semmiféle szakmai végzettséged,

- nincs semmiféle szakmai tudásod.

Szerencséd lesz ha gyárba felvesznek.

De mivel nem is akarsz dolgozni csak otthon, így javaslom, hogy képezd magad, tanulj, és így akár otthoni munkát is tudsz csinálni.

2018. márc. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Ilyen munkaerő-piaci helyzet mellett szerintem még egy hozzád hasonló alaknak is van esélye.
2018. márc. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Fidesz1987 válasza:
87%
Szerintem vállalj még pár gyereket, aztán maradhatsz otthon nyugalmban, csak a gyerekekkel foglalkozva.
2018. márc. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
40%
Helyesírásod alapján szerencséd van ha gyárba felvesznek
2018. márc. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Keress valami munkaszövetkezetet Humánia pl.
2018. márc. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A munka nem korfüggő , ha akarsz dolgozni , akkor fogsz munkát találni.Ha nem akarsz , akkor meg nem mindegy , hogy hány éves vagy?

Sok diplomás 25-28 évesen kezd el dolgozni

( diplomáznak,külföldön vannak ,majd szülnek, másoddiplomáznak , stb... ) , ez ma már nem olyan nagy dolog.

Viszont tényleg el kéne kezdeni , mert ha tovább halasztod , nem lesz nyugdíjad .Harminc évesen , nulla munkaviszonnyal már nem tanulni , meg keverni kellene , hanem sürgősen hivatalos munkaviszonyt szerezni.

Az , hogy olyan munkát akarsz , hogy ne legyenek munkatársaid , az egy picit luxus a te helyzetedben!Kezdj el dolgozni valahol ( boltban mindig kell a munkaerő ) , esetleg keress 4 órás melót , aztán menet közben majd kiderül , hogy mit szeretnél csinálni....Az , hogy otthon bogyózol rajta , hogy mi legyen , az nem jó , idegbeteg leszel a végén tőle!

Szóval : ugorj bele a mély vízbe , szerezz tapasztalatokat , ami alapján eldöntheted , hogy mi felel meg neked...


Jó hír : munkaerőhiány van , tehát munka van , csak fizetni nem igazán akarnak ( a Kelet és a Dél kivételével mindenhol )

Egyébként magad írtad : van két év bolti gyakorlatod


Ha szégyelled , hogy keveset dolgoztál , akkor hazudj bele az önéletrajzodba pár év külföldi melót , senki sem tud utánanézni , meg amúgy sem érdekel senkit sem....

2018. márc. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Munkát mindig találhatsz,ha akarsz dolgozni. Ismerek olyat, aki a 9. gyereke után kezdett dolgozni 46 évesen. Tehát mindig lehet munkát találni.
2018. ápr. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!