Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Sopronkövesdi Autoliv gyárról,...

Sopronkövesdi Autoliv gyárról, elsősorban operátori munkáról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Elég kevés véleményt találni a gyártósori munkáról ahhoz képest, hogy mennyien fordulnak ott meg. Teszt írás van? Mennyire adnak időt a munka betanulására?

Én messziről utaznék, így szeretnék biztosra menni a jelentkezéssel kapcsolatban.



2018. márc. 5. 10:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen , régebben minden hétfőn volt tesztírás , van egy csaj , aki csak ezzel foglalkozik.Azt nem veszik fel aki analfabéta, nem tud írni, olvasni.Nagyon kell nekik az ember , lasszóval vadásznak a munkaerőre.Buszokkal hordják a munkásokat Sopronből és a falvakból , úgy ülnek a buszon , mint a zombik.

Hetente felvesznek 20 embert , ebből 15 a hónap végére felmond.

Munkaállomások vannak , elvégzel egy munkafolyamatot , lépsz egyet , elvégzed a második folyamatot , lépsz egyet , elvégzed a harmadik munkafolyamatot , a végén visszalépsz az első folyamathoz , jön a következő munkadarab.Ez az ugrándozás volt régen , most ugyanezt ülve csinálják , nem lépnek , hanem görögnek a székkel.

Tizenkét órás munkarend van , annyira kifasíroznak , amennyire csak tudnak.

Pár éve egyszerre tizenöten lettek rosszul , mert nyár közepén spóroltak a légkondival , azt hitték , hogy gázömlés van , és kihívták a tűzoltókat ,ezzel a produkcióval az újságba is bekerültek.

Szóval , az Autolivnek a fizikai dolgozók között nagyon rossz híre van.

2018. márc. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Míg nem keveredsz ki Ausztriába addig megleszel
2018. márc. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Nem ajánlom, már csak azért sem, mert a napokban voltam bennt tesztet írni és amiket elmondtak ott az egyenesen vicc. Már akkor is furcsa volt nekem ez az egész, amikor jelentkeztem teszt írásra, mert olyan válasz jött vissza, hogy BÁRMELYIK kedden 6.30-ra be lehet menni. Már akkor sejtettem, hogy itt heti szinten megfordul 30-40 ember. És tényleg, mert a 6.30-as kezdés után még két csoport is jött későbbi órákban teszt írásra. Elmondták, hogy bruttó 160.000 ft az első 3 hónapban. Azután bruttó 170.000 ft. Cafeteriat felejtsd el! Bejáráshoz vannak buszok, de nem mindenhonnan, szóval ha te autóval kényszerülsz dolgozni menni, akkor felejtsd el, hogy az üzemanyag pénzt állják!! Láttam a termelést is. Konkrétan nincs szabad fél métered. Szóval ha fogyókúrázni szeretnél, ahhoz bátran ajánlom, mert itt az emberek kb. egymás hónaljszagát élvezhetik 8 órán keresztül, amitől garantáltan elmegy az étvágyad. Ja és nem vagyok rasszista de hogy ott 90%-a nem fehér ember az fix. A hr-es nőkről meg ne is beszéljünk, akik úgy beszélnek az emberrel, mint akiket a seggükből ráncigáltak ki! Nagyjából ennyi a lényeg..
2018. márc. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
53%
már nem azért,de a szomszédom is ott van. 8 órás munkarend van. Reggel 5:15 indul a busz,14:45 re otthon van. elvan,nem bántja senki..
2021. jan. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Inkább a sopronkövesdi Postán dolgozz! Tudom, állami cég, de még is barátságosabb. Állandóan keresnek kézbesítőt!
2023. márc. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!