Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek nettó 150 ezért...

Szerintetek nettó 150 ezért nem kevés vagy menjek gyárba?

Figyelt kérdés
Kaptam egy ajánlatot egy étteremben,pincérnek mennék... nettó 150 ezer plusz borravaló..2 naponta 16 óra munka.. Tudom nagyon kevés,de csak gyári munkásnak tudnék menni..Vagy ez.. Végül is ha jó a jatt akkor? L

2018. márc. 5. 19:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Valamilyen élelmiszerdiszkont nincs a közelben? Tesco, Lidl, Aldi? Lehet, hogy ott nem lesz meg a nettó 150, de bejelentenek, és nem kell (sokkal) többet dolgoznod heti 40 óránál.
2018. márc. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
69%
rohadt kevés érte a 150. 16 óra egyébként is kva sok egybe. Semmi szabadidőd nincs
2018. márc. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
ez egy kis falu...az átjárás is necces.. azért ott sem kell majd megszakadnom.. Hozzáteszem egy gyárban voltam ezelőtt 7 évet.. tehát tudok viszonyítani..nem szívesen megyek megint oda..meg örülök,hogy végre más..
2018. márc. 5. 20:20
 4/13 anonim ***** válasza:
81%
sőt, felkéne akasztani azt, aki képes 16 órát dolgoztatni..
2018. márc. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
valóban nagyon kevés...de ha a borravaló jó lesz...na 1 hónapot meglátok ott...
2018. márc. 5. 20:21
 6/13 A kérdező kommentje:
Reggel 6tól este 10 ig kell lenni! soknak hangzik igen,de 2 naponta váltás lesz
2018. márc. 5. 20:23
 7/13 anonim ***** válasza:
75%

Az egy dolog, hogy kevés a fizu, de időd se lenne elkölteni...


Nem lenne mellette életed. Nem minden a pénz. Én inkább mennék gyári melóra napi 8 órát, mint étterembe 16-ot.


De te tudod...

2018. márc. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Voltál már gyári munkás? Mert én 7 évet töltöttem ott el, és ugyanazt csináltam évekig..Hidd el egyik se jó..de itt legalább lehet mosolyogni,beszélni,wcre menni..és nem kell 20 főnöknek engedelmeskedni
2018. márc. 5. 21:35
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Akkor én vendéglátósként válaszolok, aki szülés után "irodista" lett.

Sokkal jobb volt a vendéglátás!!!

Pedig még terhesen is 14 óráztam pultosként.


Ha étteremben vagy, akkor a kajád megoldott a munkanapokra. ez is sokat számít. És van 15 szabadnapod. Ez elég sok.


Én most 20 napot dolgozom, ugye Elvileg 8 óra, de reggel 7-től délután 5-ig nem vagyok otthon. Mire hazaérek, vacsi, fürdetés, alvás. Mert reggel korán kelés.

Szóval ez sem jobb.

És ha jól dolgozol, 200-250-et is megkereshetsz.

Amire figyelj, hogy bejelentsenek rendes munkaviszonnyal, ne pedig napi bejelentéssel.


Aki nem vendéglátós, az el sem tudja képzelni ezt.

Ja, viszont azzal is számolj, hogy nincs hétvége, nincs ünnepnap, meló van!

2018. márc. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Van más lehetőséged dolgozni, ha van válaszd azt, ha nincs akkor ez a pénz 150 ezerrel töb, mint amit most kpasz
2018. márc. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!