Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek nettó 150 ezért...

Szerintetek nettó 150 ezért nem kevés vagy menjek gyárba?

Figyelt kérdés
Kaptam egy ajánlatot egy étteremben,pincérnek mennék... nettó 150 ezer plusz borravaló..2 naponta 16 óra munka.. Tudom nagyon kevés,de csak gyári munkásnak tudnék menni..Vagy ez.. Végül is ha jó a jatt akkor? L

2018. márc. 5. 19:47
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszi a kommented :) Azt hozzáteszem,hogy fixen ajánlottak ennyit. Napi ebédet is állják. Plusz enyém a borravaló! Azt mondták az csak rajtam áll,hogy mennyit kapok...Elhiszem,hogy jobb volt..szerintem a betanított munkánál is jobb..Egyedülálló vagyok,így nem okoz problémát a hétvégi munka..
2018. márc. 6. 11:43
 12/13 anonim ***** válasza:
56%

"Kaptam egy ajánlatot egy étteremben,pincérnek mennék... nettó 150 ezer plusz borravaló..2 naponta 16 óra munka.. Tudom nagyon kevés,de csak gyári munkásnak tudnék menni.."


Ha tudod valamennyire szeretni, akkor a pincér.

Tudsz építeni arra.

Tapasztalatot szerzel, utána kitudsz menni Ausztriába nettó 1200-1800 euró körüli fizetésért.

Ezt tisztán félre tudod tenni.


A gyári munkára csak akkor tudnál építeni, ha cégen beül feljebb lehetne lépni. Ha célirányosan tanulsz akkor a gyár is bejöhet.


Mindenben van lehetőség. Ezt kell mindig meglátnod...

2018. márc. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Zoli780806 ***** válasza:
100%

Nem kevés. Az egy jó fix a jatt mellé. Anno 15 éve, amikor felszolgálóként dolgoztam.... 0 fizetés volt, csak a jatt... mégis jobban kerestem, mint manapság mások.


És ahogy írták, étkezésre sem kell költs, emberek között vagy, kommunikálsz.... nem a szalag mellett állsz.

2018. márc. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!