Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szeretnék területi képviselőké...

Szeretnék területi képviselőként elhelyezkedni. Hol lehetséges?

Figyelt kérdés
Jelenleg futárkódom, de elég keveset.Ezért arra gondoltam, szeretnék két munkahelyen dolgozni.A területi képviselő meló úgy tudom, kicsit rugalmasabb munkaidőről szól többnyire.Ezért is gondoltam rá, hogy az lenne a főállásom, és a futárkodást csak mellékállás lenne.Több céghez beadtam önéletrajzom, de sok helyről választ se kaptam.Minden melóhoz igazából tapasztalat kellene, de az hogy legyen ha nem vesznek fel sehova? Érettségim, jogosítványom van.

2018. márc. 6. 16:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Oszt mi a fszt akarsz képviselni, ha nincs tapasztalatod?
2018. márc. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszi ezt az ertelmetlen kulturalatlan valaszt.En azt a fszt szeretnem kepviselni, amit mas kepviselt, akkor amikor elindult ezen a palyan.Lehet mindenki tapasztalatal jott ki az annyabol nem tudom.Inkabb nem irtal volna semmit, te idod is sporolod, meg az enyemet is.
2018. márc. 6. 23:04
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia.Én területi képviselő vagyok egy élelmiszer ipari cégnél.15 éve vagyok képviselő.Álom melónak tűnik kívülről,mert a külső szemlélők azt látják,hogy kocsi,telefon,tablet,boltba-be-boltba ki stb.El kell keserítselek... te egy képviselői állás mellett,ahol be vagy normálisan jelentve(nem kérnek vállalkozóit)ott nem fogsz tudni futárkodni,max. hétvégén.

-képviselőként jó esetben 8 óra munka,de van hogy több

-általában GPS van a kocsiban,és a legtöbb esetben a főnökök-rá-rá néznek,hogy hol jársz..

-túra tervet kapsz v. azt csinálsz amikor belépsz,amit 90%-ban bekell tartanod...

-ha olyan a cég és tablettel dolgozol mindenféle statisztikákat töltenek le pl. boltban töltött idő stb.

-Forgalmi tervek vannak kiírva,amit ha nem hozol,ugrott a bónusz egésze v. egy része és csak a fix. fizetésedet kapod....

rengeteget tudnék még írni a bolti munkáról,központi megállapodások be kell tartattni a bolttal stb..

Tehát,nem egyszerű....

2018. aug. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!