Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Facebookon láttam egy hirdetés...

Facebookon láttam egy hirdetést, melyben két műszakos gyári munkát kínáltak ingyen szállással és étkezéssel 155. 000-165. 000 Ft nettóért. Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Sokan ócsárolták ezt a hirdetést és rabszolgamunkának nevezték, pedig szerintem nem rossz egyáltalán a fizetés, főleg egy általános iskolát végett embernek.
2018. márc. 6. 21:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A pár évvel ezelőtti 80-100-hoz képest tényleg nem rossz. Plusz kaja, szállás.
2018. márc. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, és ebből azért lehet félretenni, még ha nem is olyan nagy ez az összeg, de más munkánál sem lehet sokkal többet félretenni... (most nem a félmilliós fizetésekre gondoltam)
2018. márc. 6. 21:05
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Próbáltad a munkát hogy milyen?
2018. márc. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%

Erre szokták mondani,hogy az ördög a részletekben rejlik.

Én csináltam ilyen operátori munkát,de nem egy leányálom.

Lehet hogy valami alkesz prolikkal lennél egy lakásban,akiket rohadtul nem érdekel,hogy neked pihenned kéne és lehet hogy kizabálják a kajádat a hűtőből.

2018. márc. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%

Ugródeszkának, levelezős suli mellé vagy munkanélküliként nagyon is jó.

Csak könnyebb kifogásokat keresni, mint megmozdulni.

Tapasztalat.

4 évet húztam le egy ilyen gyárban, levelezős fősuli mellett...

10-ből 8 szabolcsi, borsodi inkább hazament a semmire vagy közmunkára, mert akkor nem kell dolgozni.

Érdekes, én nőként kibírtam.

2018. márc. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Annak, akinek 8 osztálya van, annak jó. Másnak nem.

Különben azt a hirdetést én is láttam.

2018. márc. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 B. Zotya válasza:
55%
Esztergomi munka? Azokkal beszéltem. 3 fogásos ebédet, vagy vacsorát adnak. 12-én megyek oda megbeszélésre.
2018. márc. 7. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jó lesz majd az emeletes vaságy is! :-)
2018. márc. 7. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Haweromnak is 8 általánosa van. Egy C-s jogsival nettó 300 ezret keres Pesten vele, úgy, hogy nem fuvarozik külföldre viszont egyedül bérel egy lakást ami 140 ezer rezsivel és közös költséggel Budapesten a 13-kerületben szal kb ugyanott van :D
2018. ápr. 29. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!