Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyire éri meg fogorvosnak...

Mennyire éri meg fogorvosnak lenni? Mennyit keres egy pályakezdő?

Figyelt kérdés
Azt olvastam higy havi szinten 200 ezer körúl visznek haza. Ez igaz? Ehhez társulnak egyéb juttatások, vagy ennyi a végösszeg?

2018. márc. 8. 20:21
 1/3 anonim ***** válasza:
85%

Ez így már rossz elképzelés ha csak a pénzért csinálod. Ha kedves, megértő türelmes típus vagy nagyon is megéri! Főleg ha magánrendelésed lesz, valószínű sokan járnak majd hozzád ha ügyes vagy.

Viszont ha csak a pénzért csinálod és nem érdekel a beteg lelki világa felejtsd el! Igaz nem pszihológus akarsz lenni de nagyon sok beteg szorong, fél a fogászattól.

Ehhez kell a megértés, a nyugtatás, profi munka, versenyképes árak. Ha betartod ezeket nagyon jó orvos leszel akihez öröm visszajárni.

2018. márc. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
26%
A fogorvosnak levés nem pillanatnyi döntés. 5 év orvosi + 2 év szakképzés, kemény. Ez nek OKJ képzés, hogy ha nem tetszik, akkor otthagyom. Az egész kérdésfelvetésed gyerekes, infantilis. Nem való vagy orvosnak.
2018. ápr. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem ezt kérdeztem, nem tudom feltűnt-e (#2)
2018. jún. 5. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!