Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az oneletrajzon mivel lehet...

Az oneletrajzon mivel lehet jelolni ha masfel evig nem dolgoztam? Mit kell oda irni

Figyelt kérdés

interjun ezt hogyan lehet szepen elmondani, mi volt az oka?

nem szules, nem csalad


2018. márc. 9. 05:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Pl. az igazságot? Ha nagyon személyes, akkor annyit, hogy személyes, vagy akár egészségügyi okokból, bár ha nagyon homályosan fogalmazol az mindig gyanús.
2018. márc. 9. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

úgy tudod jelölni, hogy:

Munkahelyek:

2000-2005 otp bank

2008-2018 erste bank

ha kérdezik, hogy miért jöttél el az otp-től, az igazat mondd, de semmiképp se szidd a vezetőséget, csak hogy nem érezted a magadénak a légkört, bár ez sem feltétlenül jó indok, mert kitudja, hogy akkor itt jól fogod e érezni magad.

2018. márc. 9. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem kell beleírni hogy ez és e között ezért nem dolgoztam hanem ahogy előttem írták. Pl 2010-2013 xy munka 2016-2017 xy munka. Hogy ha rákérdeznek akkor még ha nem személyes meg kell mondani az indokot vagy ha személyes akkor csak annyival lezárni hogy személyes problémák miatt, családi problémák miatt stb. Az egészségügyit én nem mondanám mert hogy ha ilyen komoly volt hogy évekig nem tudtál miatta dolgozni akkor azt gondolhatják hogy többet fogsz hiányozni munkából.
2018. márc. 9. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Azért utolsó az is kemény, ha valaki 3 évig "családi problémák" vagy "személyes problémák" miatt otthon héderel. Akkor a problémamegoldó képessége egész biztos nem a legjobb...

Kérdező: és mégis mi miatt nem dolgoztál? Tényleg nem mindegy.

2018. márc. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Persze tudom de azért az hogy lustaságból még is rosszabb.
2018. márc. 9. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
52%
Az én életrajzom is lyukas, mert a nem releváns szarokat kihagytam, kutyàt nem érdekelte sose, pedig én vezetői pozíciókat nézegetek
2018. márc. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!