Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pályakezdő vagyok, nem volt...

Pályakezdő vagyok, nem volt még éves állásom, csak nyáron dolgoztam, ill. kiskönyvvel. Az egyik helyen kötöttek velem szerződést 3hónapra. (nyárra) Akkor már nem igényelhetek "Start kártyát", mert már volt 1 bejelentett munkahelyem?

Figyelt kérdés
2010. jún. 9. 20:25
 1/3 anonim ***** válasza:
tudtommal akkor már nem. mert már n m vagy pályakezdő, de azért érdeklődd meg az apeh-nál.
2010. jún. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondták az APEHnál, hogy még lehet, pedig nekem volt egy fél éves munkaviszonyom gyakornoki program keretében (rendes fizetést kaptam).
2010. jún. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A kiskönyv nem kizáró ok.

A nyári munka attól függ, hogy milyen szerződéssel volt. Pl a diákmunkát sem veszik a startkártyánál kizáró oknak.

Az nem számít, hogy mennyi ideig dolgoztál. Ha "rendes" munkaszerződésed volt (nem diákmunka, vagy gyakorniki), akkor ha csak egy napot is munkaviszonyban töltöttél, már nem vagy jogosult a startkártyára.

2010. jún. 10. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!