Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ti hogyan kerestek, kerestetek...

Ti hogyan kerestek, kerestetek új munkahelyet? Miért kellett az új munkahely?

Figyelt kérdés

Újságban, neten, ismerősök által.. Mennyi idő után lett új munkád?

Kort és nemet is 29f


2018. márc. 12. 19:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Neten, ismerős által, több mint egy év volt mire felvettek.

40/N

2018. márc. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért azt jó lenne tudni milyen állást.. Egyébként pl én most mentem új helyre, nézegettem neten, kibugásztam azokat amiket elviselhetőnek gondoltam, relatíve jól fizet meg nem egy rabszolgameló, aztán telefonálgattam. Email-re nem válaszolnak, az nagyon lutri.
2018. márc. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
2-es vtam, azt hiszem körülbelül 1,5 hét volt mire találtam melót. (Székesfehérvár)
2018. márc. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja, 27/f
2018. márc. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
83%
Mostanában engem keresnek, nem ketesek munkát - linkedin ;)
2018. márc. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
83%

Munkaügyi központ regisztrálás, internet böngészés, összes ismerős "befogva", utcán sétálás közben minden szóba jöhető helyre "bepofátlankova", és ajánlgatva a tudásom.

5 és fél hónap után lett munkám kiírt pályázat alapján.

Nem ragaszkodtam a képesítésemhez, nem is abban dolgozom, lett volna előbb is helyem, de annyira a világ végén lakom, hogy a hazajutásom nem volt mindig megoldható.


48 éves/nő/közgazdasági "vonal".

2018. márc. 13. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!