Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen munkát találhatok...

Milyen munkát találhatok érettségivel? Egyetemre nem megyek, mert szerintem ott a diákok csak a hülyeséget tanulják, meg ugyanúgy egy senkik lesznek ha kijönnek a suliból

Figyelt kérdés

2018. márc. 18. 14:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
12%
És emiatt nem mentem egyetemre. Amúgy ha ffi vagy, bárhova felvesznek.
2018. márc. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Lehet hogy senki vagy mikor kijössz a suliból, de utána legalább lehetsz valaki, és nem korlátoz majd a diploma hiánya.
2018. márc. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
82%
Ha nincs szakmád, akkor a legjobb a gyári meló,nagyobb az esélye,hogy bejelentenek és nem csipkednek le a fizudból, viszont ott vannak még a szakmát nem igénylő munkák is, ott is lehet esélyed.
2018. márc. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%
Most buta senki vagy, akkor azért talán kicsit tanultabb senki lennél.
2018. márc. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
67%
Persze, nem kell mindenkinek diploma. Ha mindenkinek lenne diplomája, akkor senki nem csinálná az alja melókat.
2018. márc. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
37%
szallag mellé jó leszel:)
2018. márc. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
89%
Én azért javasolnám hogy tanulj valamit. Ígyis-úgyis egy senki leszel, de legalább van esélyed, hogy a következő 20 évet azt ne egy gyárcsarnokban töltsd el.
2018. márc. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%
Szakmát azért tanulj, sima érettségivel csak a betanított munka van vagy ha beszélsz nyelveket még adminisztrációra szoktak felvenni (habár utóbbira gyakran egyetemista hallgatókat vesznek inkább fel), esetleg mehetsz kasszázni vagy árufeltöltőnek.
2018. márc. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom, elmész villanyszerelőnek (2 évet kell kibírnod) és utána jól keresel azonnal. Egyetemre tényleg ne menj ilyen hozzáállással.
2018. márc. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Tanulj szakmat, hegeszto, komuves, gazszerelo, gepesz,festo, burkolo, gyogymasszor, logisztikus, szakcs, cukrasz,

Ezekkel akar jol is lehet keresni,szakma nelkul nehez..

Esetleg lehetsz fuvarozo egyeni vallalkozo, kamionsofor, villamosvezeto ,mozdonyvezeto,buszvezeto,raktaros, raktarvezeto, vamos, stb

2018. márc. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!