Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hova helyezkedjek el dolgozni?

Hova helyezkedjek el dolgozni?

Figyelt kérdés
Furcsa kerdes, de megosztom azt is, hogy miert kerdezem. Van egy kisfiam, akit egyedul nevelek. Teljesen egyedul vagyok vele, semmi segitsegem nincs. Eddig mindig megoldottam, hogy tudjak ugy dolgozni, hogy tudjam vinni is es hazahozni is a bolcsibol, de most ez felborult a munkaltato vegett.. Kerdesem.. Letezik meg olyan munkahely, ahol hetfotol pentekig van munka. hetvege szabad es ha beteg a gyerek, akkor el tudok menni vele tappenzre!?
2018. márc. 20. 10:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Na ez engem is érdekel!
2018. márc. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem,akinek gyereke van azt eleve kiröhögik és elküldik. Szóval tagadd le vgy pŕóbálkozz részmunkaidővel. De a gyereket tagadd le!!
2018. márc. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!