Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az álláskeresési járadékot a...

Micsinai kérdése:

Az álláskeresési járadékot a regisztráció és a megállapítás után hogyan folyósítják?

Figyelt kérdés
Febr 16.-a óta regisztrálva vagyok és megállapították, hogy 70 napig folyósítanak napi kb. 3300 Ft-ot. Eltelt egy hónap, viszont összeg még nem érkezett a számlámra. Ezt hogyan folyósítják ott, mikor számíthatok utalásra?
2018. márc. 23. 10:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát ha megadtad a bankszámlaszámod, és kérted, hogy oda folyósítsák, akkor utalással folyósítják, egyébként postán.


Érzésem szerint már meg kellett volna érkeznie a hónap elején. Érdemes lenne utána érdeklődni.

2018. márc. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Menj be a munkaügyi központba érdeklődni. Párom tavaly valamikor huszonpáradikán regisztrált, és következő hónap 5-én utaltak arra a néhány napra. Bár február rövidebb volt, lehet, hogy előbb volt hónapzárás, de szerintem március elején már kellett volna kapnod. De lehet, azt mondják majd, valami hiba történt, és majd április elején kapsz 1,5 hónapot.
2018. márc. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!