Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tényleg 400 ezret keres egy...

Tényleg 400 ezret keres egy operátor?

Figyelt kérdés
A múltkor beszélgettem az egyik ismerősöm ismerősével és már párszor beszéltünk, de minden amit mondok neki azt megpróbálja lehúzni. Ha azt mondom hogy elmentem nyaralni, akkor " minek mentek külföldre? ismerd meg hazádat, kint sem különb ám semmi", ha sportolok "mi van, te is felfújt izmokat akarsz? egyél szalonnát meg ásd fel a kertet, abban van az erő" meg ehhez hasonlók. Gyári munkás 8 általánossal és azt mondta,hogy ajánlottak neki munkát máshol 400 ezerért, bruttóban, de ez még így is nevetségesen hangzik. Nem értem, miért próbál hazudni? Miért ilyen rosszindulatú?

2018. márc. 23. 19:04
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Sajnos sok ilyen ember van. Ez valamilyen szinten betegség. Lelki sérültség. Lehet hogy olyan dolgok vannak a múltjában ami miatt kialakult nála ilyen beteges kényszer hogy mindig jobbnak akarja beállítani magát másoknál. Én is ismerek ilyen embert. A fele se igaz annak amint mond. Itthon sehol nem kap egy sima mezei operátor 400k-t.
2018. márc. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is simerek ilyet, beteges hazudozók. Akármit mondasz, ő mindig mond egy jobbat. Ha veszel egy telefont 60 ezerért, hülye vagy, mert ő most vett kétszer ilyen jót fele ennyiért. Nem kell velük foglalkozni, ez tényleg egyfajta betegség.
2018. márc. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Kisebbségi érzése van, irigyel téged, irigy rád. Bántja, hogy ő nem tud veled egyenrangú lenni. Nem kedvel téged, máskülönben nem szólna.
2018. márc. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
75%
400 brutto kb 300as nettot jelent. Ismerosom 1 eve dolgozik a helyen, es negyedevente siman hazavisz 300kt. Ha tovabb emelik a fizujat, meg gyakrabban kap kezhez annyit. Es szalag mellett dolgozik :)
2018. márc. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
75%
4es vagyok... A fizu lehet igaz, de ilyen embert en is ismerek... Ne foglalkozz vele, engem is irritalnak az ilyen emberek. Valoban kevesebbnek erezheti magat nalad.
2018. márc. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%
#4 negyedévente, azaz 3 havonta 300, az akkor havi 100 ezer, ezért dolgozhat mint a robot napi 12 órában, miközbe a főnök szarba se veszi, mert csak egy melós. Szerintem nem éri meg, de ő tudja.
2018. márc. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
73%

#6os... Negyedevente kap, azaz minden 3. Honapban kap 300k felett.

A tobbiben 210-270kozott, mikor hogy. Rosszul ertelmezted az irasom, nem azt irtam, hogy 3 honapra kap 300at.

2018. márc. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
400 bruttó az pontosan 266 nettó.
2018. márc. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

7# Én sem tudtam értelmezni a hozzászólásodat. Negyedévente 300 ezer nem egy nagy összeg.


Nálunk a fizikai munkások bérminimumon alapbéresek. Ugyanakkor a pótlékokkal, túlórákkal együtt simán hazavisznek nettó 200-250 ezret. Ez szerintem abszolút hely és munkaerőhiány függő, szóval akár el is tudnám képzelni, de tény hogy nagyon ritka a bruttó 400 ezres fizu egy operátornak.


Abban pedig egyetértek, hogy ez egy "betegség". Komplexusai vannak, megakarja mutatni, ahogy akkor is ő a jobb mindenben, ezért folyamatos próbál túllicitálni. Nem kell az ilyen emberekkel foglalkozni.

Nekem is van ilyen ismerősöm. Ha véletlenül összefutunk azonnal sorolni kezdi, hogy háza van, autója, nincs hitele, és még vidéken is maradhatott a szülőföldjén. Sokan az ő végzettségével csak álmodoznak a fizetéséről és a munkahelyéről.

Vagyis tökéletes élete van.

Én is tökéletesnek érzem az életemet mindenestől, mégsem érzem kényszeresen azt, hogy ezt bizonygatnom kéne bárki felé is. :) Éppen ezért csak rácsodálkozok és gratulálok neki mindig, együtt örülök vele az örömének, nem próbálok vele vitatkozni, vagy belemenni a "kinek a lova nagyobb" témába.

2018. márc. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!