Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi lehet egy budapesti...

Mennyi lehet egy budapesti busz (BKV, Vt-arriva), villamos és HÉV vezetőnek a bruttó fizetése kb?

Figyelt kérdés
Most vagyok érettségi elött és inkább a vezetés érdekel/ foglal le. Nem szeretnék senkinek a tárcájában turkálni, nehogy valaki félreértse. Meg szívesen fogadom el olyanok véleményét is akik ezzel foglalkoznak/foglalkoztak.
2018. márc. 25. 19:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Busznál: Bruttó 1461 Ft/óra (BKV)

Villamosnál: Bruttó 1572 Ft/óra (BKV)


Ezek alapbérek, erre jöhetnek még pótlékok, illetve jár cafeteria is.

Pótlékokkal, túlórákkal meglehet a bruttó 350 ezer Forint kezdőként.


Az Arrivát nem tudom mennyit fizet, illetve a HÉV-et sem, amióta átkerült a MÁV-hoz.


Egyébként ha tényleg ez érdekel, és szívesen csinálnád, tárt karokkal várnak. Nagy a munkaerőhiány a BKV-nál.

2018. márc. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Azt tudom hogy hiány van a BKV-nál, hiszen mindenhol ezt hirdetik kb. :)
2018. márc. 26. 13:49
 3/3 anonim ***** válasza:
2018. márc. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!