Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Amikor te munkába állsz,...

Amikor te munkába állsz, pontosabban intézed előtt a munkába állásodat, üzemorvos, munkaügy és végeztél mindennel, akkor semmilyen papír nem szokott a kezedben lenni, hogy ott fogsz dolgozni azon a munkahelyen?

Figyelt kérdés
Csak mondják, hogy menjél ekkor és akkor ?

2018. márc. 29. 22:23
 1/6 A kérdező kommentje:
előttE *
2018. márc. 29. 22:24
 2/6 anonim ***** válasza:

Hat en kedden ajánlatot kaptam, csütörtökön elfogadtam, pénteken orvos, hétfőn kezdtem es alá írtam a papírokat, ezzel kezdtem a munkanapokon.

Tehát nem, effektíve semmi sem volt.

2018. márc. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom nekem valahogy furcsa az, hogy egész héten intézem a munkába állással kapcsolatos dolgokat, egyik nap ezt, a másik nap azt, a 3. nap meg azt. Elkérnek , elvesznek az embertől mindent ami hivatalos, készülnek rád, nekik is volt 1 hetük, hogy összehozzák a papírokat és elválunk azzal, hogy üres a táskám, semmi nincs nálam, se egy szerződés, se egy munkaidőkeret, fizetés, semmi, hogy átolvasgasd itthon.
2018. márc. 29. 22:38
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem a szerződést az első munkanapomon adták ide, bár a tartalmát (munkaidő, fizetés stb.) már előtte tudtam, megbeszéltük, amikor felvettek. Mondjuk nekem semmit nem kellett előre intézni, munkaügynél nem voltam regisztrálva, az üzemorvoshoz meg szintén az első munkanapon mentem be.
2018. márc. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mi is megbeszéltünk mindent, de lepapírozva nincs. Engem ez egyfajta biztonságérzettel tölt ene el. Valahogy így azt érzem, mintha nem lenne biztos a dolog, olyan bizonytalanság érzésem van.
2018. márc. 29. 23:57
 6/6 anonim ***** válasza:

Én 1 hónapig jártam ide-oda, mindenféle előzetes dolog miatt. Aztán mikor kész lett minden, szóltak, hogy még kb. 2 hét mire kezdhetek. Semmi nem volt a kezemben, csak az üzemorvosi alkalmassági, a fejemben pedig az, amiben megállapodtunk.

Aztán felhívtak, hogy X. Y. napon itt és ott várnak az első munkanapomon. Aláírtuk a megállapodást, az volt benne, amiben megegyeztünk, azóta is itt dolgozom.

Én is furcsállottam (szokatlan), de nekik ezek szerint így megy a munkavállalás.

2018. márc. 30. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!