Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Akinek van munkahelyváltásban/...

Akinek van munkahelyváltásban/keresésben tapasztalata;mennyi ideig érdemes a hirdetésre válaszolni (=önéletrajzot küldeni) pl. még 1 hétig, még 2 hétig stb. ha a hirdető nem ad meg dátumot. Mennyi idő, ha behívnak állásinterjúra, az első munkanapig?

Figyelt kérdés
Tehát aki ezeken az oldalakon kereszül kapott állást,mint pl.jobinfo stb.,önéltrajzzal jelentkezett,és már dolgozik...olyan válaszoljon.:)Szabira mehettek-e és mennyivel előre kell szólni?Köszönöm a válasz(oka)t előre is.

#álláskeresés/váltás
2018. márc. 30. 11:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Amíg él a hirdetés, maximum nem jeleznek vissza már.


"Mennyi idő, ha behívnak állásinterjúra, az első munkanapig?"

Ez józan paraszti ésszel is tudhatnád, hogy nincs rá általános válasz.

"Szabira mehettek-e és mennyivel előre kell szólni?"

Cégfüggő, kommunikálni kell.

2018. márc. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az ilyen nettes hirdetéseknél mindenhol megvan adva dátum, csak nagyon kell nézni, a rendszer jelez is, hogy a hirdetés már lejárt és valahol nem engedi elküldeni a jelentkezést. Nekem eddig 2 nap, 1 hét alatt visszajeleztek, az persze már más tészta, hogy odabolondítottak, aztán nem lett a felvételből semmi. Pont tavaly történt (Profession), már évek óta működő cég, új csarnokot nyitás előtt állt, 100 embert terveztek felvenni. Megírtam a tesztet, próbamunkán is voltam , kb 20 írás, olvasás tudatlan emberrel, mégis 2 nap múlva kaptam az elutasító e-mailt.


De! olyan hirdetéssel is találkoztam már, hogy az illető cég, 1-1.5 éve hirdeti magát, folyamatosan, a hirdetés nem jár le soha és nem kerestek, nem keresnek .

2018. márc. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Eleve ellentmondásos helyzet szerintem,hogy fényképes önélatrajzot kell küldeni,nem úgy van,mint a felvételi,mondjuk ahol volt van a felsőoktatásban,ahol"csak" a képességek számítanak.De akkor legközelebb viszem magammal a barátomat (férjemet esetleg) az állásonterjúra (persze nem biztos,hogy eljön,de hátha) és akkor rögtön látszik majd,hogy nyìlt lapokkal játszom,legfeljebb majd megvár a folyosón.;)Mert ugye az önéletrajzban a családi állapotra nem lehet kitérni.
2018. ápr. 3. 04:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!