Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Napi 8 órában melyik a legjobb...

Napi 8 órában melyik a legjobb munkaidő beosztás, és miért? 5-13 h,6-14 h, vagy 8-15 h?

Figyelt kérdés

Saját vállalkozást indítanék, internetes kereskedelem, tehát javarészt irodai munkáról lenne szó (kötetlen munkaidőben végezhető), és javasoltam az 5-13 órás munkabeosztást, amin a tulajdonostársak kiakadtak...


Szerintetek melyik a legjobb munkaidő beosztás, és miért?


2018. márc. 31. 10:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

8-15 mert az egy órával rövidebb mint a másik 2.

Amúgy nincs az az isten hogy normal irodai munkára bárki is felkelne 5-ös munkakezdesre.

2018. márc. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen, elírtam, 7-15 :)

És igen, ők is azzal érveltek, hogy korán van - na de 13 órakor vége a melónak, és még ott az egész nap, lehet programot tervezni.

2018. márc. 31. 12:11
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
13 órakor vége a melónak, ergó a kutya nem érne el titeket és normális helyen alsó hangon 4-ig van ügyfélszolgálat. Kicsit gondolkozz már. Ha te dolgoznál mondjuk 8-tól 4-ig, ami a legáltalánosabb munkaidő, mennyire lennél pipa, ha a bank bezárnak 1-kor, az orvos is hazamenne, gyógyszertár sem lenne, mert hát 13-ig van bolt bocs.
2018. márc. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

8:30-17:00-ig


Hogy miért?

"internetes kereskedelem, tehát javarészt irodai munkáról lenne szó "

- A bankok is ebben az időszakban vannak nyitva.

- A posta és a csomagküldő szolgálatok is.


Gondolom a csomagokat fel kell adni, a postás vagy a csomagküldő nem fog neked 5-kor kimenni hozzád az áruért.

az ügyfelek "panaszaival, kérdéseikkel" is ebben az időben szoktak foglalkozni.


Te egy szolgáltató vagy, akkor kell dolgozni, amikor az ügyfeleknek a legjobb. Különben senki nem foglakozik veled. Van bőven konkurencia.


Dolgoztam én is kötetlen munkaidőben, viszont akkor dolgoztam, amikor a vásárlóimnak volt jó.

2018. márc. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
57%

Attól függ.


Én hajnali pacsirta vagyok, 4-kor nem okoz problémát felkelnem.

Szóval nekem az 5-13-ig tök jó lenne.


A párom éjszakai bagoly, 8-kor hulla fáradt felkelni, neki 11-19 az ideális :)

2018. ápr. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!