Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nettó 150 ezer + Cafetéria...

Nettó 150 ezer + Cafetéria tényleg kevésnek számít vidéken, vagy csak én botlom ilyen anyagias csajokba?

Figyelt kérdés
Ismerkedni ismerkedik az ember, de néha kicsit gondolkodóba ejtenek a csajok. Hitelem nincs, tehát nagyon jól kijövök ebből a fizetésből. Viszont némelyik bevágja nekem, hogy ez neki nagyon kevés lenne 1 hónapra. :-D Aztán mikor elmentem hozzájuk, fával fűtöttek, vagy a másiknak az albérletében nem volt sem TV, se laptop vagy bármilyen komolyabb műszaki cucc, elég puritán volt. Akkor valamelyik miután beült az autómba (Ford Mondeo), első kérdése az volt, hogy ha az anyós ülésen nincs becsatolva a biztonsági öv, jelzi-e az autó, elektromos ülésállítás van-e benne stb (a csaj fizetése nettó 110 ezer volt). :D Ezzel azt akarom mondani, hogy ezeknek a csajoknak "semmijük sincs", de mégis úgy fel tudnak vágni dolgokkal, hogy csak lesek. Persze ha odaszólnék nekik, hogy nektek mi van, mit tudsz felmutatni, ami meggyőzhetne arról, hogy érdemes-e veled foglalkozni, na mi lenne? Én vagyok a nagyképű, lenéző, arrogáns, felvágós bunkó gyökér csávó. Vélemények?

2018. márc. 31. 15:15
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy 8-tól fél 5-ig melózom, hétfőtől péntekig.
2018. márc. 31. 15:18
 2/26 anonim ***** válasza:
86%

Nyilván a lepukkant ruppótlan cafkák olyan fickót akarnak maguk mellé aki kihúznák őket a nyomorukból.


Tényleg nem sok fizetés amit írsz, de az általad leírt luvnyák viselkedése ettől függetlenül tényleg nagyon gáz.

2018. márc. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
De akkor is szerinted miért kell így viselkedni? Tehát úgy csinálnak, mintha micsoda nagy luxusban élnének, aztán mikor elmész hozzájuk és belépsz a házukba/albérletükbe, olyan érzésed támad, mintha lapáttal pofán vágtak volna. Nyilván nem is foglalkoztam velük tovább, de hogy mindig ilyen csajokba fussak...
2018. márc. 31. 15:29
 4/26 anonim ***** válasza:
11%

na, mert te aztán akkora észlény vagy, hogy van mire verned magad...

Arról méred le a lány körülményeit, miből fűt, vagy van-e tévéje? Ha nincs, mehet? Ki is a pénzéhes?

2018. márc. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
85%

Pont azért viselkednek így, mert nincs semmijük és úgy akarnak "érvényesülni" az életben, hogy pénzes pasikra hajtanak.

Szerintem nyugodtan mondd meg nekik, hogy ez van, Te jól érzed magad így, ha nem tetszik nekik, akkor nagyon sajnálod :-)


Szerintem vidéken nem számít azért rossznak a nettó 150, cafeteriával. A garantált bérminimum nettó 120 ezer - ennél azért feljebb vagy.

Persze kérdés az is, milyen szaktudással keresel ennyit: pl. diplomával kevés, 8 általánossal bőven jó :-)

2018. márc. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Nem, nem, látom nem értetted. Szóval ezek a csajok teszik a nagyot (milyen felszereltségű az autó, mekkora fizetésed van stb.), közben meg mikor elmész hozzájuk nem tapasztalod azt a nagy "fényűzést", amit elvárnak tőled. Az első kommentelő vágta, hogy mire akarok kilyukadni.


30/F

2018. márc. 31. 15:39
 7/26 A kérdező kommentje:
5. kommentelőnek: szakközépiskolai végzettséggel!
2018. márc. 31. 15:41
 8/26 anonim ***** válasza:
27%

elmész hozzájuk és belépsz a házukba/albérletükbe, olyan érzésed támad, mintha lapáttal pofán vágtak volna. Nyilván nem is foglalkoztam velük tovább

...

2018. márc. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
30%

Üzlet és pénzügyek a téma.

Nettó 150 és cafetéria nem számít soknak, még vidéken sem.

Mondhatni egy teljesen átlagos fizetés, kezdő tanár ismerősöm keres ennyit kb.


Ha pedig a lányokat akarod analizálni, akkor arra ott az emberek meg hasonló témakör.

2018. márc. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Nem barátom, el vagy tévedve. Ez a Karrier és fizetés kategóriába sorolandó, megspékelve némi egyéb észrevétellel. Mivel eleve szerepel benne a fizetés kulcsszó...
2018. márc. 31. 15:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!