Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nettó 150 ezer + Cafetéria...

Nettó 150 ezer + Cafetéria tényleg kevésnek számít vidéken, vagy csak én botlom ilyen anyagias csajokba?

Figyelt kérdés
Ismerkedni ismerkedik az ember, de néha kicsit gondolkodóba ejtenek a csajok. Hitelem nincs, tehát nagyon jól kijövök ebből a fizetésből. Viszont némelyik bevágja nekem, hogy ez neki nagyon kevés lenne 1 hónapra. :-D Aztán mikor elmentem hozzájuk, fával fűtöttek, vagy a másiknak az albérletében nem volt sem TV, se laptop vagy bármilyen komolyabb műszaki cucc, elég puritán volt. Akkor valamelyik miután beült az autómba (Ford Mondeo), első kérdése az volt, hogy ha az anyós ülésen nincs becsatolva a biztonsági öv, jelzi-e az autó, elektromos ülésállítás van-e benne stb (a csaj fizetése nettó 110 ezer volt). :D Ezzel azt akarom mondani, hogy ezeknek a csajoknak "semmijük sincs", de mégis úgy fel tudnak vágni dolgokkal, hogy csak lesek. Persze ha odaszólnék nekik, hogy nektek mi van, mit tudsz felmutatni, ami meggyőzhetne arról, hogy érdemes-e veled foglalkozni, na mi lenne? Én vagyok a nagyképű, lenéző, arrogáns, felvágós bunkó gyökér csávó. Vélemények?

2018. márc. 31. 15:15
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Én az a típusú ember vagyok, aki mindig is becsüli a kicsit és azt, amit megkeresett.
2018. márc. 31. 19:10
 22/26 anonim ***** válasza:

Vidéken jó a 150+cafeteria.

Én vidéken keresek 140-et műazakpótlékkal és cafeteriaval együtt!

2018. márc. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:
76%

Én itt a nagy Pesten keresek kemény 130 nettót 20 éves szakmai múlttal felsőfokú egyetemi végzettségekkel (tsz, mert kettő diploma van) és ennyi a pénz.

És ágazati bér még azt se mondhatom hogy megyek máshova mert ágazati bér mindenütt ennyit adnak.

Szociális szféra.

Más területre nem mehetek mert oda fel se vesznek lévén máshoz nincs képesítésem.

Max trógerkedni mehetnék el sor mellé még ennyiért se.

2018. márc. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Nahát! -Közben olvasgattam itt a topikokat SG-n.- Azt hittem a fővárosban mindenki minimum nettó 300-at keres és jólét van. Akkor nem is annyira jó az a betondzsungel hm?
2018. márc. 31. 20:16
 25/26 anonim válasza:
Kedves Kérdező! Nem vagyok rá büszke, de nettó 159.000 + Cafeteria-t (6.000 :)) kerestem és mindezt Budapesten, diplomásan, angolul beszélve (középfok). Azért használom a múlt időt, mert kiléptem, mivel konkrétan 3 ember munkáját végeztem rengeteg stresszel és ennyit kaptam érte. Pedig bőven nem vagyok pályakezdő. Nettó minimum 200.000 forint + Cafeteria a bérigényem és persze említem is ezt a munkaadóknak most, hogy állást keresek és azt látom, hogy még erre is húzzák a szájukat. Pedig nettó 200, az egyáltalán nem irreális igény Budapetsen élve.. A nettó 159.000 forintból itt épphogy vegetáltam. Azért használom e szót, mert az nem élet, amikor az embernek egyszerűen nem lehet egy hobbija, mert ugye minden pénzbe kerül és nincs rá pénze. Szerintem jól tetted, hogy korábban elmentél külföldre pár évre! Kívánom, hogy találj olyan nőt, aki megbecsül és nem azt nézi, mi van a pénztárcádban!
2018. ápr. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Kérdező. 33 éves tanár vagyok, egyetemi végzettséggel. Nettó 174 et keresek vidéken. Bő átlagos bér, 130-140 ebben a megyében az átlag. Soha nem mondtam egy nőnek sem, hogy mennyit keresek, ha megkérdezte, kitérek előle. Amég nincs gyerek és nem élek vele minimum 2 éve együtt, addig semmi köze ehhez.
2018. ápr. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!