Külföldi munka?

Figyelt kérdés
Párommal szeretnénk külfölfön munkát vállalni.Nem igazán tudjuk h mi a menete az egésznek arra gondoltunk hogy kinti magyarokkal felvennénk a kapcsolatot.Angolul minimalisan tudunk és tudjuk hogy kell a nyelv minden hova de biztos van olyan hely ahova nem kell perfekt nyeltudas vagy mégsem?? Ebben kérnénk segítséget aki már esetleg járt ilyen cipőben .Én jelenleg is szakácsként dolgozom a párom kezdő barista papir nélkül .Így vágnánk neki a nagyvilágnak ebben kérném a segítségeteket
2018. ápr. 2. 13:25
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Vannak cégek amik közvetítenek, mennyire megy az angol, mit jelent az a minimális? Mennyi szakács tapasztalatod? Mert ha rendesen beszélsz angolul meg van tapasztalat úgy jó , amúgy meg csak mosogathatsz
2018. ápr. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Figyu, a leggyerekesebb dolog úgy nekivágni egy másik országnak, hogy nem beszéled legalább középfokon a nyelvét. Így max mosogatás marad, vagy valami hasonló aljamunka, egy senki leszel ott...
2018. ápr. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem beszéled nagyon jól a nyelvet felejtsd el. Nagyon nehéz kinn munkát kapni ott sincs kolbászból a kerítés tapasztalatból mondom és én nagyon jól beszélem az angolt olyannyira, hogy most fogok diplomázni egy angliai egyetemen. Az ilyen közvetítős munka meg rabszolgaság. Meg a 'kinnamosogatóó is 400ezret keres' téma is fasz.ság az kb kinn el is megy mind ha nem nyolcan laktok egy szobában.
2018. ápr. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 TappancsMancs ***** válasza:
Kezdőtőke kell ameddig bármit is találtok lakni enni élni kell. Közben ami van elvállalni és keresni tovább. Ha nem ragad bele valaki a mosogatásba akkor az is lehet ugródeszka mivel mégiscsak ott vagytok. Mások is így valahogy csinálják. Ez rövid változat és nyilván sok dolog kapcsolódik hozzá. Olvass neten rengeteg info van fent +youtube.
2018. ápr. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 TappancsMancs ***** válasza:
4hez hozzáteszem, aztán sokminden egyéb olyan, hogy van ahol akkor van hivatalos munka ha bemutatsz lakhelyet hivatalosan vagy fordítva akkor bérelhetsz ha bemutatsz munkahelyet. Fontos a tartalék pénz. > internet!
2018. ápr. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nem tudom...lehet ez 10-20 éve ment, de most nagyon nehezen tudom elképzelni, hogy valaki minimális angollal haladna előre. Még ha felsőfokon beszéled sem értenél semmit az első pár hónapban mert olyan erős akcentus van legtöbb helyen.
2018. ápr. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1. van megtakarításostok?

2. párodnak SEMMIJE nincs akkor, "papír nélkül" = nincs végzettsége

3. nyelvtudás szempontjából meg NULLA a tudásotok


Próbálkozni lehet, csak épp KIZÁRT, hogy sikerüljön.

2018. ápr. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!