Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen szöveget kell nyomni...

Milyen szöveget kell nyomni egy HR-esnek, hogy bevágódjak, és felvegyen dolgozni, vagy legalábbis segitsen, hogy felvételt nyerjek?

Figyelt kérdés
Vannak ilyen trükkök, praktikák, amivel célt tud érni valaki?

2018. ápr. 7. 15:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
45%

Persze: megfelelő szakirányú végzettség, tapasztalat, ajánlások, jó nyelvismeret.


A nyalizással nem érsz semmit, vagyis de, pont az ellenkezőjét. Vagyis de, van egy trükk: a csatolt fénykép legyen előnyös, visszafogott, a facebook oldaladon meg tegyél rendet, mert ott is szétnéznek, és ha azt látják hogy tele van játékmegosztásokkal, bulizós képekkel nem fognak szóba állni veled.

2018. ápr. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Akkor azok az "üresfejű" emberek, akik ennek ellenére jó pozicióhoz jutnak, hogy csinálják? Csak van valami trükk, ha olyanoknak is sikerül, akiknek nincs különösebb tudásuk.
2018. ápr. 7. 16:35
 3/12 anonim ***** válasza:
80%
Erre marha nehéz rájönni...Protekció.
2018. ápr. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
27%
igen, mint írtam is, protekció.
2018. ápr. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
2018 van, óriási munkaerőhiány. Szard le a HR-t
2018. ápr. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
62%
Nem HRes vagyok, de jövő héten kimegy a hirdetés a leendő beosztottam keresésére, 3 órás teszttel fog kezdeni az összes jelentkező
2018. ápr. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Gyúrd ki magad, az többet ér mindennél. Nem mondják így ki, de bárhol jobbak az esélyeid, ha jól nézel ki.
2018. ápr. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Úgy látom, itt egyesek nagyon el vannak tévedve
2018. ápr. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Egyreszt nem vagodok be senkinel a hr nem az atyauristen ott vannak a szaraz tenyek kepzettseg szakmai tapasztalat ha ezt vki nem meri fel akkor sajnalom, vagy kellek vagy nem..tovabb megyek facebook csekkolas egyszeru nem vok nyilvanos masodsorban nem a kommunizmusban vagyunk h mit lehet mit nem azt osztok meg amit akarok egyik kedves valaszolonak sok sikert a kivalasztashoz turaztassak 3 orat azt akinek 2 anyja van.Nem kell a szovegeles jo pofi termeszetesnek kell lenni s a tenyeket kozolni mi az erosseged miben vagy jo mennyire vagy ott a szakmaba s a vegzettseg a tobbi mind melle beszeles csak.
2018. ápr. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Képzettség, igényes öltözet, rendezett haj, alapvető illem ismerete, igényes nyelvhasználat, néz a szemébe ne izgulj beszélj hangosan vagy legalábbis nem halkan, mosolyogj. Nemrég voltam egy elég flancos cégnél csoportos kiválasztáson és megkaptam a munkát. Én sem vagyok zseni és emberfeletti tudásom sincs, de láttam, hogy néhány nem mert megszólalni szégyellős úgy volt felöltözve, hogy a piacra nem mennék el úgy. Nem tudom kiket vettek fel abban a körben de van egy érzésem, hogy kiket nem. Persze szerencse is kell mindenhez, de nem csak az.
2018. ápr. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!