Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Konyhai kisegítő munkát el...

Konyhai kisegítő munkát el vállaljam?

Figyelt kérdés

Azt mondta a hölgy 600 órabérér majd emelkedhet is ha jól dolgozok. Csak mikkor rendezvénynek vannak akkor tovább kell maradnom mint 8 óra.

Hétfő reggel mehetek 6 órára.

Amaryllis Étterembe szekszárdra.


Csak az a baj, hogy nem akarják állni a buszt, és fel akarja hívni a munkaügyit a cég hogy ők fizetik e nekem.

6 Óra részmunka idő volt a hirdetésben ebből a munkavállalónak ledolgozandó. Az mint jelent hogy le dolgozandó?

Talán azt hogy 6 órába be vagyok jelentve, és a többit feketén fizetik?

Vagy nem leszek rendesen be jelentve, TB kártyámat se fizetik akkor?


Nekem az a fúra hogy 6 óra részmunka idő volt meg adva a hirdetésben, aztán mégis 8 órát kell dolgozni 6-14:00 óráig vagy ritkán 6-16:00 óráig.

Annyit mondott a hölgy, hosszútávra felvesznek.

Mit tegyek?


Busz bérlet majdnem 15 ezer Ft lenne, a TB meg ha jól hiszem 6000 ezer.


Férfi vagyok.



2018. ápr. 7. 21:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%
Nem vállalnám el a helyedben.Igen,kevesebb óraszámra jelent be,hogy neki kevesebbe kerüljön,de annyi pénzt kapsz amennyit dolgozol,tb-t fizetnie kell.Konyhai kisegítőként az összes mocsok feladatot veled fogják elvégeztetni.És kevés a 600Ft-os órabér,de sajnos ez van manapság.
2018. ápr. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
89%
Ha ésszerű idén belül találsz mást akkor hagynám a francba.
2018. ápr. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Akkor be se mennyek Hétfőn?
2018. ápr. 7. 21:55
 4/17 anonim ***** válasza:
Egyszer már kiveséztük ezt a meló témát hélló. Vállald el, mert ennél jobbat nem fogsz kapni, találni. A bérletet 1/2 évig állja a munkaügyi, de ezt már te is letárgyalhattad volna a munkaügyi központtal.
2018. ápr. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

TB nem fizeti mi lesz? Fizethetem a 6000-8000 ezer Ft.

És ha munkaügyi nem füzeti a bérletet, max 1 évig akkor mi lesz?

Fizethetem a 22 ezret.

2018. ápr. 8. 01:01
 6/17 anonim ***** válasza:

Totál nem értelek.

Ez egy bejelentett munka, fizetik a tb-t, adót, minden járulékot, 6 órás dolgozót keresnek, ennyi, ez teljesen legális, nem fekete munkáról van szó, máskülönben felsem merné hívni a munkaügyi központot, hogy kap- e támogatást utánad vagy sem.

2018. ápr. 8. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

"És ha munkaügyi nem füzeti a bérletet, max 1 évig akkor mi lesz?

Fizethetem a 22 ezret."


A munkaügyi kifizeti, mivel regisztrálva vagy és tartósan vagy munkanélküli.

Fizetik helyetted amíg fizetik, legalább addig is lesz munkád, fizetésed. Kitudja mi lesz utána, lehet egy olyan jó dolgozót talál a személyedben az az étterem, hogy elsem akarnak majd engedni, aztán fizetik a bérletedet 1 év után. Mindenféle állami támogatást igényelhetnek a munkaadók máma már.

2018. ápr. 8. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
A takarító okj-ra nem jelentkeztél, miért nem ???
2018. ápr. 8. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Vártam a takarítógép cégtől a hívást de nem hívtak, aki rendezi velük ezt a melót azokat is fel hívtam még egyszer, de azt mondták még nem tudni mikkor lesz belőle valami. Aztán felhívtam a éttermet.
2018. ápr. 8. 18:42
 10/17 A kérdező kommentje:
Alkalmi munkaválaloként fel vettek volna, és tb nem álták volna.
2018. ápr. 9. 06:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!