Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Magyarországon el tud érni...

Magyarországon el tud érni milliós (vagy valamivel millió feletti) nyereséget egy (feltételezem szorgalmas és nagyon jó) villanyszerelő? Vagy az egy-két milliós nyereségek csak nyugaton jöhetnek össze?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 8. 16:17
1 2 3
 21/29 anonim válasza:
hát én ismerek olyan embert aki mondjuk kamerázik riasztózik meg villanyszerel és úgy volt netto éves bevétele 52 000 000ft volt de nyalja rendesen az emberek seggét
2018. ápr. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:

Biztos, hogy NEM hülyéskedsz?


Csak mert "lehelletnyit" hihetetlennek tűnik amit írsz. Pláne idehaza! Nem vagy egy kamugép trollocska? :)


Ha ESETLEGESEN - mégis - igazad lenne: mennyit kell dolgoznia egy nap (és egy héten) ekkora irgalmatlan nagy nettó nyereséghez?

2018. ápr. 20. 21:02
 23/29 anonim válasza:

Üdv!

Mi most renováltuk a 100 nm-es házunkat, a villanyszerelő 1 segédmunkással 3,5 nap alatt végzett (az összes vezetéket kicserélték a házban, plusz bekötötték az elektromos redőnyöket), 360.000 Ft-ot fizettünk + anyag. Mivel KATA-s, ezért kaptunk számlát, de nem ő a 380-ból így nem fizet ÁFÁ-t. Hozzáteszem, hogy ő adta a legolcsóbb árajánlatot. 1 hónapot vártunk rá, annyira sok munkája van, hogy nem tudott hamarabb jönni, emellett közölte, hogy ő hétvégente nem dolgozik. Egyébként szerintem attól is függ, hogy az ország melyik felében tevékenykedik a villanyszerelő, de egy jó szakmunkás a Dunántúlon szerintem vígan összeszed havi 1-1,5 milliót.

2018. máj. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
Melyik megyében laktok, ha szabad kérdeznem? Kiváltképp amiatt érdeklődöm, hogy írtad ő volt a legolcsóbb, és még így is ennyire sokat kellett várni rá.
2018. máj. 7. 12:11
 25/29 A kérdező kommentje:
Végzett vakolást is, vagy csak bontott?
2018. máj. 7. 12:15
 26/29 anonim ***** válasza:
bármibe lefogadom, hogy villanyszerelő nem vakolt, csak gipszelt. Sőt, én olyan ajánlatot is kaptam, aki megmondta, hogy ő nem is bont, csak köt, szerezzek én embert arra, hogy kivésse a falat ahol kell...
2018. máj. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim válasza:
Kiszedte a régi vezetékeket, illetve sok helyen máshova szerettük volna az új lámpákat, kapcsolókat, stb, szóval ezeken a helyeken véstek is. Az újonnan vésett helyeken visszavakolta, de nem túl szépen (előre megmondta, hogy annyira csak annyira fixálja a csöveket, hogy ne essen ki a falból). A régi vezetékek is műanyagcsőben voltak vezetve szerencsére, így ott csak átfűzte. Veszprém megye.
2018. máj. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:
A 27-es választ a 23-as hozzászólásomhoz írtam.
2018. máj. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Kérdező, egy kamera rendszer beszerelése több száz ezernél kezdődik, de egy nagyobb több milliós összeg is lehet.


Lehetséges a 11es válasza? Igen..., de valószínűleg van több alkalmazottja.

2018. máj. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!