Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi értelme van itthon jó...

Mi értelme van itthon jó szakembernek lenni ha külföldön lehetek átlagos árufeltöltő vagy akár mosogató is normális bérezésért?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 9. 14:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem lehetsz. A nyugati mosogató bér 3gy nagy nulla ha akár csak átlagosan is akarsz élni. Ha egy koszos lyukban akarsz lakni többed magaddal, akkor elég az is. De ne ez legyen már a szint
2018. ápr. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Te nagyon el vagy tévedve :D
2018. ápr. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi ertelme kulfoldon atlagos aruleltoltonek/mosogatonask lenni, ha lehetnel kulfoldon kivaloan kereso jo szakember?
2018. ápr. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért az nem igaz, hogy mosogatóként olyan hú de jól fogsz élni. Londonban pl.egy átlagos mosogatói fizetésből egy szobát vagy max egy garzont tudsz kivenni egy ócska negyedben. Gondolom, az itthoni kínlódás után nem erre vágysz. Szakmával viszont lenne lehetőséged jól elhelyezkedni, miért nem erre hajtasz?
2018. ápr. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Pont ugyanez jutott eszembe, mint 14:26-nek.

Aki itthon jó szakember, az külföldön is jó szakember sokkal több pénzért.

2018. ápr. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
igen nos nem fejtettem ki eléggé a kérdést nyilván kint szakmával még jobb olyan helyen dolgozni ahol azt meg is fizetik. :D csak nem értem hogy ez miért jó miért elfogadott tény hogy mi egy ilyen fejlődő! hely vagyunk
2018. ápr. 9. 21:18
 7/8 anonim ***** válasza:
78%
Hát figyelj, hivatalosan Nigéria is fejlődő országnak számít...
2018. ápr. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én úgy tudom h nyugaton drágábbak a szolgáltatások, szóval a kérdésed eléggé invalid :D
2018. ápr. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!