Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tesco nyári árufeltöltő...

Tesco nyári árufeltöltő diákmunka?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok, és idén tervezek nyári diákmunkát vállalni. Meló-Diák Iskolaszövetkezetnél figyeltem fel erre a Tesco árufeltöltő diákmunkára. Ha valaki tud tapasztalatokat megosztani, beszámolni az élményeivel, szívesen meghallgatnám. :)

Műszakegyeztetésnél nekem lehet választani, hogy hány napot, és hogy hány órát szeretnék dolgozni?

Budapesten szeretném ezt végezni, és arra is van lehetőségem, hogy helyet is én választhassak?



2018. jan. 14. 21:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%
Multijob iskolaszövetkezetnél és a Pensumnál van a legtöbb Tesco-s munka. Én személy szerint a pénztárt kedveltem mert 8 órát állni mint a f-sz és hajolgatni nem szerettem túlságosan...Igen, Te mondod meg mennyit szeretnél dolgozni, de arra számíts, hogy a beosztás összevissza lesz szóval olyankor mész amikorra a Tesco diákmunkást rendelt, pl hétfőn 7:00 - 13:00ig, kedden 16:00 - 22:00ig.. Lidlbe NE menj mert p@tkányok, a Tesco ilyen szempontból még Istenes, esetleg ha szokott fájni a lábad kérheted magad pénztárba is, az nekem bejött, csak ne számold el magad.
2018. jan. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szar
2018. jan. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én szerettem diákként az árufeltöltést, főleg éjszakás műszakban (de oda csak 18 év felett mehetsz).
2018. jan. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!
2018. jan. 15. 21:12
 5/14 A kérdező kommentje:
És milyen munkákat ajánlanátok még, amelyeknél az órabér is megfelelne?
2018. jan. 15. 21:21
 6/14 anonim ***** válasza:
Te milyet szeretnél? Olyat ahova rendszeresen tudsz menni mint egy majdnem rendesen ott dolgozó, vagy csak alkalmanként akarnál majd dolgozni? Még az irodai munkákat tudom ajánlani, csak olyat nehezebb találni ugyanis Tescoba minden gyökeret felvesznek önéletrajz nélkül is..Irodai elvileg nyugodtabb, kényelmesebb.
2018. jan. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Bőven lesz szabadidőm, szóval rendszeresen tudnék menni dolgozni, igazából Pestre csak azért megyek, hogy tudjak egy kis pénzt szerezni, itt Szabolcs megyébe nem igazán van magas órabérű (nem fekete) diákmunka.
2018. jan. 17. 22:35
 8/14 anonim ***** válasza:
És Szabolcsból ingáznál fel mindennap vagy lenne Pesten laknod valahol? Mert albérletet nem hiszem, hogy tudnál fizetni belőle..
2018. jan. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Attól, hogy neked bőven van szabadidőd, a tesco nem fog naponta alkalmazni, arra van rendes dolgozó is. Nálunk (szabolcsi tesco) van, hogy hónapokig(!!!) nem tudunk menni, mert nincs időpont.

Azt még tudnod kell, hogy ha 8 órába mész, fél óra szünet van, egy perccel sem több! Rád fognak szólni ha megállsz, akkor is ha nem dolgozol NAGYON gyorsan.

Szóval kösd fel a gatyát! :)

Ha csak emiatt a munka miatt mennél pestre, felejtsd is el, ebből csak vegetálni lehet.

20/L

2018. jan. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
100%

Én egy kisvárosi Tescoban kezdtem diákként. Minden területén voltam (szárazáru, non-food, pékség...stb..). Én 2015-től folyamatosan jártam nem csak nyáron. 2015-16 árufeltöltés. Főleg nyáron hívtak nagyon sokat volt hogy majdnem az egész nyarat végigdolgoztam. Megkerestem 100-110ezreket havonta kb 20 munkanap alatt (nyáron). 8és fél órában - fél óra szünet (nem fizetik). Suli időben is hívtak volna de akkor nem tudtam olyan sokat menni. Nem nehéz meló. Nem szóltak ha lassabban dolgoztam. Megcsináltam amit kértek amennyi belefért az időbe de azért becsületesen. Nagyon jóba lettem mindenkivel. Pékségen volt hogy munka se volt. Csak ha a főnökség jött mondták tegyünk úgy mintha dolgoznánk :D

2016-17 pénztár. Fizetés jobb, de ha nincs senki akkor itt kiküldenek árutfeltölteni. Én szerettem. :)

2018. jan. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!