Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » KRESZ tanulása itthon?

KRESZ tanulása itthon?

Figyelt kérdés

Jelentkeztem a minap jogsit csinálni és az oktató már mondta is, hogy 2 nap múlva mehetek 20 ezer forinttal.


Ennél akihez járni szeretnek, meg igyis a legolcsóbb itt ahol lakom, az egész oktatása, viszont 20 ezer forint akkor sem kevés. A baratnoim is hozza jártak, kedves bácsi, azonban azt mondfa barátnőm, hogy haragszik ha valaki nem jar kreszre. Valószínűleg ebben benne van az is hogy neki ez 20 ezer forint, viszont abban igaza van, hogy ha hallod valaki magyarázatát konnyebb tanulnod (nekem legalábbis igen). Viszont 2 barátomnak is úgy lett meg, hogy otthon tanultak programból, az egyik nekem is tudna adni (etitán) és nagyon dicséri. Szerintetek érdemes lenne bejárni vagy elvégezhető itthoni gyakorlással is?


19L



2018. ápr. 9. 20:58
 1/3 anonim ***** válasza:
E-learningre jelentkeztel vagy sima oktatásra? Mit írtál alá?
2018. ápr. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hat nehany emberen az se segit ha bejar, valaki meg a netesre se kellene, hogy jarjon. Dontsd el te, hogy mennyire vagy szorgalmas magadtol. En nagykepuseg nelkul mondom, hogy 90%-a egyertelmu volt szamomra a kresznek, a maradek 10% ujdonsag volt, de kotelezo volt bejarnom, bar anelkul is meg lehet tanulni a dolgokat jatekosan.
2018. ápr. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Oktatás mindenkép kell !

Nekem E titán van es ha csinálod akkor jössz rá hogy mennyire jó !!!

Pl van egy kerdés amire több válsz is logikus lenne ! A RENDSZER csak egyet fog elnfogadni !

Pl : válaszok." Igen "....nem .." meg lehet"

A kerdesre az igen is logikus lenne.

De ha hiszed ha nem..csak azt fogadja el hogy.'

" meg lehet"!!!

2018. ápr. 11. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!