Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy mondjam meg a főnökömnek...

Hogy mondjam meg a főnökömnek hogy nem szeretnék több munkaórát vállalni?

Figyelt kérdés
Van főállásom és a mellékállásom főnöke szeretné ha többet mennék de az azzal járna ha a főállásomat otthagynám. Nekem jó így ahogy van hogy mondjam el hogy ne sértődjön meg ?
2018. ápr. 10. 08:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

"Kedves főnök! Nem szeretnék több munkaórát vállalni,

mert van főállásom, és ez azzal járna, hogy a főállásomat otthagynám, és nekem jó így ahogy van."

2018. ápr. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%

"Kedves főnök! Nem szeretnék több munkaórát vállalni,

mert van főállásom, és ez azzal járna, hogy a főállásomat otthagynám, és nekem jó így ahogy van."

2018. ápr. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
15%
Ha én lennék a főnököd, akkor megsértődnék, mert utólag kevered a sz. nekem. Miért nem akkor mondtad neki, hogy nem tudsz többet vállalni, amikor beszéltetek róla? Így utólag már nem festesz valami jó képet magadról, pláne ha akkor le is beszélted vele, hogy oké.
2018. ápr. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

De hogy mondjak valami megoldást is:


"Szeva', na figyelj, az van, hogy utólag átgondoltam ezt a dolgot és sajnos sehogy nem tudom elvállalni a plusz munkát, mert a főállásom rámenne. Mit tudunk csinálni?"

2018. ápr. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
49%

Biztos, hogy megéri Neked így dolgozni? Én a helyedben "megpedzegetném" a mellékfoglalkozásos főnöknél, hogy ha átvesz bejelentve és annyit fizet, mint a főállásod és a mellékfoglalkozásod együtt, akkor semmi akadálya, hogy átmenj :-)

Csak példa: főállás nettó 120 ezer, mellék 50 ezer, akkor a mellékfoglalkozásos főállásban fizessen Neked nettó 170-et és akkor Neked is kevesebbet kell dolgozni, mert akkor egy 8 órás állásban van annyi pénzed, mint most :-)

2018. ápr. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2018. ápr. 10. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!