Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Külföldön dolgozók! Elmesélnét...

Külföldön dolgozók! Elmesélnétek hogy jutottatok ki?

Figyelt kérdés

Tavaly érettségiztem, most fejezem be az első szakmám.

Nem itthon képzelem el a jövőm, vagy is hát egy darabig biztosan nem.

Azon gondolkodom mi legyen a második szakmám, ha majd kijutok eltudjak vele helyezkedni

Németországban, Angliában, Hollandiában, Amerikában, Franciaországban akárhol, leírnátok ti mivel foglalkoztok kint, és mikor, hogyan kerültetek ki?



#munka #külföld #elvándorlás #soklovéveszekházatdikk
2018. ápr. 10. 17:57
1 2
 11/12 ZoltanAnglia ***** válasza:
Magyarorszag EU-ba lepeset kovetoen par nappal mar Angliaban voltam egy kozvetiton keresztul...viszont azok egy jo darabig nem adtak munkat, csak szallast igy mire mar adtak vokna munkat ..mar onallosodtam es munkahelyet talaltam ahol azota is dolgozok. Ez egy kis ceg, ahol rajzokbol es leirasokbol szerelem ossze az adott termeket.
2018. ápr. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Kínában voltam turistaként, ahol összetalálkoztam egy koreai lánnyal. Konkrétan elütöttek.

Utána együtt töltöttük a turista-napokat, majd kapcsolatban maradtunk, és segített kijutni.

Úgyhogy ma már egy koreai középiskolában tanítok angolt.


K. N.

2018. ápr. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!