Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Volt olyan aki felmondott a...

Volt olyan aki felmondott a Richter Gedeonnál?

Figyelt kérdés

Mi volt az indok? Kort/nemet írjatok. Köszönöm.

F/27



2018. ápr. 15. 18:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy volt, nem onnan megy mindenki nyugdíjba. Az indok annyi volt hogy máshol szeretnék ezentúl dolgozni, találtam addigra egy jobb munkahelyet.
2018. ápr. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
72%
Kor és nem nem tudom hogyan kapcsolódik, de 25 évesen mondtam fel (jelenleg 32 vagyok) és nő
2018. ápr. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
74%
Én valószínűleg májustól kezdek. Engem is érdekelne ki miért mondott fel esetleg
2018. ápr. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
74%
Én el se kezdtem anno 3 éve ott a munkát mert kevés volt a pénz.
2018. ápr. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Fizuval nem volt bajom, viszont én kontrollerként dolgoztam ott, más munkakörben lehet nagyon rosszul fizetnek. A fő problémám az volt, hogy nem igazán tudtam volna a cégen belül előrébb lépni, nem volt fejlődési lehetőség. 3 évig dolgoztam ott aztán meguntam és ezért kerestem inkább egy új munkahelyet. Nem volt rossz ott dolgozni, csak nem volt benne nagyon kihívás már.

1-2. válaszoló voltam

2018. ápr. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Én is szemezek 1-2 RG pozival, ráadásul barátnőm szülei ott dolgoznak, igaz, már 15+ éve, és felsőbb, kereskedelmi meg logisztikai pozíciókban, az én területem meg az IT...
2018. ápr. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Ahol dolgozom 3 hónapja jött egy új kolléga aki a vidéki Richter gyárban volt, és mesélte hogy régen volt az jó munkahely, ma már nem, és keveselte a pénzt folyamatos munkarendbe, meg félt attól hogy a sok vegyszertől később nagy bajai lesznek, meg elege is lett a vegyiparból. Előrelépési lehetőséget soha nem kapott, csak mondták neki "majd lesz" meg hasonlók.

Nem a munkával volt baja, hanem azzal hogy lenyomott közel 7 évet és semmi plusz előrelépési lehetőséget nem adtak neki, és azon sértődött meg amikor egyik 3 éve ott dolgozó kollégáját rögtön vezetőnek emeltek ki holott nem volt elég tapasztalata.

2018. ápr. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
53%
#2 Sehogy nem kapcsolódik a kor és nem, a kérdések nagy részét ugyanaz a pár ember írja be, hogy pörögjön az oldal, van amelyik már századjára ismétlődik, ez mind-mind kamu adat, hogy 19 éves lány, 23 éves fiú, stb...
2018. ápr. 18. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
33%

rokon dolgozik ott, bár nem mondott fel, de menne máshova, ha tudna.


igaz, amit többen írtak, sem előrelépésre, sem nagyobb fizetésemelésre nincs lehetőség.


tipikus gagyi magyar munkahely lett a Richter. fiatalok meg már nem is nagyon akarnak odamenni a dorogi telepre.

2018. máj. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
74%
Gépkezelőként mi a matek,mennyi pénzt lehet keresni? :)
2018. máj. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!