Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres egy külföldi...

Mennyit keres egy külföldi sebész?

Figyelt kérdés

Bár gyakori kérdés, én mégis megkérdezem, hogy frissebb infókat kapjak.

1.Ha orvosi után rezidensként angol nyelvterületű országban gondolkozok, akkor mire számíthatok?

2.Az érdekelne, hogy mennyit keres egy rezidens és egy szakorvos, illetve ebből mennyi megy el külföldön(rezsi, stb.).

Kifejezetten az arc-állcsont-szájsebészet és a kézsebészet érdekel.

Tapasztalataitokat köszönettel fogadom. :)



#egyetem #orvosi #sebész #rezidens #sebészet #kézsebészet #rezidens külföld #dioloma után #arc-állcsont- szájsebészet #megélhetéd
2018. ápr. 18. 10:33
 1/5 A kérdező kommentje:
Annyival kiegészíteném, hogy azok a tapasztalatok is érdekelnek, melyek más nyelvterületű országból szereztetek, és ahol a munkahelyen az angol nyelvvel is boldogulni lehet. :)
2018. ápr. 18. 10:44
 2/5 anonim ***** válasza:

Egy afrikai vagy dél-kelet-ázsiai országban egész más, mint Angliában, az USA-ban vagy más felett államban. Emellett rengeteg "külföld" van, ami a kettö közé esik!


Ezért a kérdésedre nem lehet érdemben válaszolni. De egy rezidens sehol nem keres jól az ottani szinthez képest, akik meg tényleg jó meg vannak fizetve, azok a nagy tapasztalattal és névvel rendelkezö sebészek - csak ök meg már véletlen sem a kezdö kategóriába tartoznak, hanem minimum 15-20 éves szakmai eredményeket tudnak felmutatni

2018. ápr. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hol külföldön, Kazahsztánban? Az Usában? Etiópiában?
2018. ápr. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Európa országaira gondoltam. Ez kimaradt.
2018. ápr. 18. 13:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Németországban egy kezdőorvos 3000 euró körül keresett 2-4 éve
2018. ápr. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!