Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Külföldi vagy magyar plasztika...

Külföldi vagy magyar plasztikai sebész?

Figyelt kérdés
Egy elég durva plasztikai műtétről lenne szó, majdnem hogy egy teljes arc átalakítás. Félek tőle, hogy elrontják, ezért biztosra akarok menni. A magyar plasztikai sebészek jók? vagy a külföldiek jobbak? Árban kb hogy jönnék ki mind a két helyen? Melyik a biztosabb?
2010. nov. 19. 15:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Lehet hülyeséget mondok, de ha én arcplasztikára adnám a fejem akkor rászánnám a pénzt (ha lenne) és kimennék Amcsiba valami sztárplasztikai sebészhez. Végül is az arcodról van szó..
2010. nov. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Én is valami nagyon-nagyon jó sebésszel csináltatnám, mert ha elrontják, akkor nehéz lenne helyrehozni. Szerintem nagyon alaposan nézz utána, de talán külfölfön érdemesebb lenne.

Megkérdezhetem, hogy miért akarod (persze csak ha nem vagyok indiszkrét)?

2010. nov. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Igen, persze :) Az a bajom, hogy nem érzem jól magam a bőrömben, nem tudok nevetni, mert a képeken iszonyatosan néz ki...és engem ez borzasztóan idegesít, és úgy gondolom h ez lehet rá a megoldás! Hiába sok pénz nekem ennyit megér, hogy utána elégedett legyek és bátran álljak kamera elé :) És árban szerinted mennyiből jönne ki egy teljes arc? gondolom 1 millió biztosan...
2010. nov. 19. 17:50
 4/16 anonim ***** válasza:

Hát, te érzed. Ha van rá pénzed, és tényleg ennyire zavar, és úgy gondolod, hogy sokban megváltozna az életed utána, akkor szerintem érdemes. Megértelek egyébként, én is voltam hasonló helyzetben már.

Amúgy biztos nem olcsó, szerintem 1 millió megvan. :S Én azt javaslom nagyon alaposan nézz körbe, több sebésztől is kérj időpontot megbeszélésre, mielőtt döntesz. Ők majd pontos árat is tudnak mondani, meg részleteket, és akkor el tudod dönteni, belevágsz-e.

Sok sikert (vagy nem tudom, mit illik ilyenkor mondani :D).

2010. nov. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszi a jó tanácsot! :) Így lesz! A pénz igazából hitelből is megy majd...mindenképpen szeretném! Köszi! :)
2010. nov. 19. 20:46
 6/16 anonim ***** válasza:

Amerikaban ezt nem fogod tudni megcsinaltatni, ha az itthonihoz is hitel kell. Plusz majd meg ki kene jarnod kontrollra, elötte is a labor, meg megbeszeles miatt, itt mar 10 millios nagysagrenddel kell kalkulalnod. Alapban is sokkal dragabb kint, plusz meg egy sztarsebesz, plusz kijarni, plusz kint lenni.


De emiatt ne aggodj, mert nagyon sokan Amerikabol jarnak ide, mert ugye itt olcsobb, es vannak nagyon jo plasztikai sebeszek. Jard körbe alaposan a temat, beszelj több orvossal, keszits mindegyikröl listakat, kerd meg, hogy adjak ki olyanoknak az elerhetöseget (neked nem fogjak mas elerhetöseget kiadni), akiknek hasonlo mütetjük volt, hogy felvegyek veled a kapcsolatot, ilyenek.

2010. nov. 20. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Külföldre ki tudnál járni kontrolra?

HA valami komplikáció lenne műtét után pár héttel/hónappal akkor hány óra alatt érnél ki a dokihoz?

Egyik se 100%-ig biztos! Nincs olyan doki akinek minden munkéja mindig tökéletes.Rádaásul nem vagyunk egyformák van akinek így van akinek úgy gyógyulnak a hegei.Van aki így reagál bizonyos dolgokra van aki meg úgy

2010. nov. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Komolyan csak azért akarod megműtetni az arcod mert a képeken ha nevetsz nem nézel ki jól?

"nem tudok nevetni, mert a képeken iszonyatosan néz ki."

2010. nov. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Biztos, hogy alapos utána járás fogja megelőzni a dolgot.

Utolsónak: Nem kifejezetten a kamera miatt feküdnék kés alá, hanem mert nem vagyok megelégedve magammal és ahhoz, hogy teljes Életet tudjak élni, ahhoz ez kell :)

2010. nov. 21. 14:31
 10/16 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?


És az arcplasztikát úgy érted, hogy orr-, száj-, szemöldökplasztika, vagy hogy izomplasztika a nevetés miatti ráncok ellen (mint pl Miley Cyrusnak)?

2010. nov. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!