Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek érdemes csak egy...

Szerintetek érdemes csak egy bizonyos műszaki területre specializálódni?

Figyelt kérdés

Szerintem érdemesebb, ha valaki minden műszaki területbe legalább középhaladó szinten beletanul, persze ez sem pár év tanulást jelent.


Ellenben szerintem nem jó döntés csak és kizárólag egy műszaki területre koncentrálni.


Az olyan korlátozottan hat...


Vélemények?


2018. ápr. 20. 16:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, a munkaadók azt szeretik ha specializálódsz.
2018. ápr. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem legjobb ha van egy fő terület amin kimagasló vagy és a többi kapcsolódóhoz is értesz.


Na meg mi az, hogy "minden" műszaki terület? Nincs olyan, hogy mindenhez ért valaki. Én építőipari területen dolgozom, fogalmam nincs a CNC-zésről, autóipari és egyéb munkákról.


De például generál cégnél nem árt, ha valaki ért bizonyos szintig mindenhez. Például költségvetéseket, terveket nézek át, milliós tételeket rendelek meg. Nem árt, ha kicsit átlátom hogy működik a gépészet, az elektromosság az épület felügyelet, a tűzjelző rendszer. Rengeteg pénzt meg lehet fogni ezeken a dolgokon.


De abban is van lehetőség, hogy valaki rááll célirányosan egy csoportra, főként hiány területeken és azt kezdi el professzionálisan csinálni.

2018. ápr. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!