Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen állást keressek profi...

Milyen állást keressek profi angollal, ha nem nagyon van szakmám? F42

Figyelt kérdés
Csak nyárra vagy állandóra, külföld belföld mindegy, csak aránylag jól fizessen. (A Jófogáson nincs semmi.)
2018. ápr. 25. 13:51
 1/10 anonim ***** válasza:

"Nem nagyon van szakmám", ez alatt mit kell érteni? Van is meg nem is?

De ha nincs is szakmád, valamihez biztosan értesz. Sok hely van ahol nem szükséges a papír, csak a tudás.

Ha más nem, akkor esetleg tolmácskodás. (Már angol tolmáccsal tömve a piac, munka azért csak akad.)

Esetleg egy OKJ képzés?

2018. ápr. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

"nem nagyon van szakmám"

Ezt magyarázzad meg, mert szakma vagy van, vagy nincs.

.

A Jófogáson nézted? No, ne má'!

A Google-val kerestess álláskereső/ajánló oldalakat, azokat nézzed át.

.

'Nem nagyon van szakmával' milyen jól fizető állásokra gondolsz, ha 'van szakmával' is nehéz ilyet találni?

2018. ápr. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nálunk angol nyelvtudással szakma nélkül dolgoznak diákok diákmunkába. Levelezés fordítás fuvarszervezés. Esetleg próbálhatnád a fuvaroztató cégeknél ott kell a nyelvtudás.
2018. ápr. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
OK, okj.
2018. ápr. 25. 14:49
 5/10 anonim ***** válasza:
de milyen OKJ? Elvitte a cica a nyelved?
2018. ápr. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%

Hogy, hogy nincs szakmád?

42 éves korodig meditáltál vagy mi?

Biztosan csináltál valamit, valami ahhoz passzoló dolgot ugyanúgy el lehet kezdeni.

2018. ápr. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Budapesten van néhány multi /SSC stb ahol elég a nagyon jó angol (kb telefoncenteres munkához hasonlít de azért kicsit talán jobb amennyire tudom) és itteni viszonylatban jól fizetnek. Modnjuk ott is számít azért a képesítés/ tapasztalat stb mert van bőven jelentkező.
2018. ápr. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Tolmácskodtam és titkárszerű munkát csináltam 8 évig. A szakmám hogy apámtól valamennyire megtanultam a vízvezetékszerelést.
2018. ápr. 29. 14:44
 9/10 A kérdező kommentje:
Jövő héten kezdek eladóként a váci utcában.
2018. máj. 18. 08:51
 10/10 anonim ***** válasza:
A semminél jobb
2018. máj. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!