Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Takarítónak mi a feladata...

Takarítónak mi a feladata azon a helyeken Pl: Rossman, Dm, kisebb műszaki bolt. Pizzéria, hasonló kis étkezdékben? Mik a főbb helységek amit ki kell takarítani? És mik azok amit megcsináltok, de nem kapcsolódik szorosan a munkaköri leíráshoz?

Figyelt kérdés

Jelenleg is ezt csinálom. üzemi terület. Iroda, közöségi helységek, wc-öltözők-étkezde-folyósó stb.

Váltani szeretnék, de nem minden áron. Válaszokat megköszönöm.

( nem tudom mikor leszek internetközelben, de be fogok nézni. És nem vagyok az a munkaügyis )



2018. ápr. 26. 08:34
 1/4 anonim ***** válasza:
50%

Az a feladata amit belépéskor megbeszéltek a főnökkel. Legtöbb esetben a szerződésben is rögzítve van, hogy mit kell csinálnia. Dolgoztam takarítóként (iskolában) de én csak azt csináltam amit előre megbeszéltünk, és amit a szerződésben leírtunk. Nem végzek külön munkát, főleg olyat nem ami nem kapcsolódik a munkaköri leíráshoz.

Azért annyira nem fizetik meg az embert, hogy szívességet is tegyek..

2018. ápr. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Akkor az lesz ( ha netán bárhova is megyek ), leírjuk teljesen részletesen.

2018. ápr. 26. 15:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Kérdező kell kapjál egy munkaköri leírást mindenhol, ez nem úgy van, hogy majd mész és leírjátok. A munkaszerződés mellé köteles a munkaadó munkaköri leírást adni, amit lehet nyilván pontosíttatni, ha nem egyértelmű.
2018. ápr. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nincs teljesen részletesen leírva, jelenlegin legalábbis nem...

" Üzem területének tisztán tartása ".

Semmi egyéb részletezve félre értés elkerülése érdekében.

2018. máj. 2. 03:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!