Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Valaki aki dolgozott már...

Valaki aki dolgozott már Fressnapfban, tudna írni, hogy kb milyen kezdő fizetésre lehet számítani?

Figyelt kérdés
Melyik Fressnapfban dolgoztál, vidék vagy Pest és kb mikor dolgoztál ott?

2018. ápr. 27. 08:19
 1/1 cukikutyus ***** válasza:
Szia! Látom már régi a kérdés,de azért elmondom a véleményem.Én onnan jöttem el most,rövid ideig húztam.Alattomos,sumák munkatársaim voltak,nem segítettek az új dolgozóknak,a beígért 1 órás szünetből jó ha 20 perc megvalósult egy 12 órás műszak alatt.Nemcsak hogy egésznap pakolni,kasszázni kell,de még nap végén takarítás,wc pucolás is,ami már kicsit megterhelő.Aki nagy munkabírású,az menjen,de én nem bírtam.A kezdő fizetés bruttó 240.000 ft,a műszak pedig 12 órás.Egyik héten 3 nap,a másikon 4.Röviden ennyi.
2020. febr. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!