Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Lidl- ben milyen dolgozni?

Lidl- ben milyen dolgozni?

Figyelt kérdés
Tényleg rabszolga munka? Régebbi cikkekben csak rosszat olvastam, mára valtozott esetleg a helyzet?
2018. ápr. 27. 20:02
 1/10 anonim ***** válasza:

"mára valtozott esetleg a helyzet?"

Nem. Legalábbis Bp-en biztos, hogy nem. Vidéken lehet, hogy lazább...

2018. ápr. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igazából lehet rosszul tettem fel a kérdést, a munkával nincs bajom( kemény munkával sem), de tényleg folyamatosan cseszegetik a dolgozókat, szünet alig van?? És aki dohányzik vagy azt fel se veszik?
2018. ápr. 27. 20:26
 3/10 anonim ***** válasza:
Én vásárlóként tudok írni egy vidéki lidlről hogy mit látok. Állandóan kint a hirdetés hogy keresnek embert. De érdekes hogy nem sokáig vannak ugyanazok. Az üzletvezető egy savanyú nőszemély aki mindig ordít. A kezdő pénztárosok mindig nagyon kedvesek, jut egy mosoly és olyan tempóban húzzák le az árut hogy normálisan eltudok pakolni. Na ez 1-2 hét után megszűnik. Olyanok mint a zombi és szabályosan dobálják az árut olyan gyorsan húzza le. Egyedül alig tudok elpakolni. Míg el nem pakolok addig nem fizetek mert ha kifizetem kinéznek. És hidd el nem egy csiga pakoló vagyok. Hanem ők dobálják az árut. És ez más boltokban nincs. Normális a tempó.
2018. ápr. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Detto, én se bírok olyan tempóban elpakolni, mint ahogy dobálják az árut.. Aldi, ugyanez.

A CBA a másik véglet, ott elméláznak, beszélgetnek a másikkal... :D

2018. ápr. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen ezt tudom, sajnos ez az elvárás.De engem most a másik oldal érdekelne.
2018. ápr. 27. 22:40
 6/10 anonim ***** válasza:
75%

Hát nem tudom...


Gondolj bele, 5 percenként mások az eladók. Akkor szerinted szeretnek ott?


Persze biztos akad normális főnök is, ahova szívesen járnak dolgozni a melósok.


Tatabányai Lidl-ben valamelyik területi vezető dobálta a sajtokat, láthatóan dühös volt a boltban látottak miatt. Én nem láttam nagy problémát. Mint vevő szóltam rá, hogy kiszakad a csomagolás, aztán én vegyem meg a romlott sajtot, fogja vissza magát. Igencsak meglepődött. No ha ilyen "paraszt" egy területi vezető, akkor gondolhatod mennyire stresszelik a dolgozókat "fentről".

Mindig a fejétől bűzlik...

2018. ápr. 28. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy dobálják az árut. Mert az az elvárás, hogy pörögni kell. Csakhogy a szakavatott nagytudású vezérkar épp arra nem gondol, hogy ez a fenemód kapkodás, a vásárlónak jó-e.
2018. ápr. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A szolnoki Széchenyi körúti Lidlben én hosszú hónapok, de inkább évek óta ugyanazokat az embereket látom, olyan rettenetesen nem lehet nagy a fluktuáció. Persze a helyi lehetőségeket ismerve simán elképzelhető, hogy csak azért nem mennek el az emberek, mert inkább tűrnek, csak legyen munkájuk, és nem azért, mert ennyire szeretnek ott lenni...
2018. ápr. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Dolgoztam Lidl-ben! ( de csak diakmunkásként).

A hajtás nagy.

Dobálni kell az árut mert a kassza méri a pócizió idődet.

A várlók a főnökök is állandóan basztatnak.

Kiszállt a kasszából rohamát pakolni hivnak kasszába rohanás Ida utána kérdezik tőled miért nincs kész a feladatod.

Nem olyan jó világ de meglepően jobb mint bárhol máshol (Tesco)

2018. máj. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nálam nem a kasszában dobálta az árut, hanem a hűtőpultot rendezte át, és ott dobálta méterekről egyik helyről a másikra a tömb sajtokat a "kisfőnök". Normális?!?!?!
2018. máj. 2. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!