Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen a Lidl-be dolgozni?...

Milyen a Lidl-be dolgozni? Fizetéssel meg van elégedve az aki 8 órában dolgozik? Állásinterjúra megyek.

Figyelt kérdés

Bolti dolgozónak vennének fel, 8 órában. Még nem tudom azt, hogy ők mit ajálnak, és hogy hogy kell elképzelni ezt a 8 órás rugalmas beosztást. Tud nekem valaki ebbe segíteni?

Jelenleg van munkám, váltani szeretnék. 7 éve dolgoztam ott,de csak gyakorlaton voltam.


2016. okt. 3. 14:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
minimálbért adnak, és mindenes leszel kb.
2016. okt. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Akkor miért adják közzé a fizetést ha hazudnak? Itt nem csak arra gondolok, hogy most az ő oldalukon fent van, hanem máshol is.

Kezdő fizetéseket is (ami 150.000+cafateria+utazásköltség térítés+biztosítás)

Miért hazudnak ennyire nyilvánosan?

Érdekelne ezek igazak e, és hogy tényleg annyira rossz ott lenni?

2016. okt. 3. 18:26
 3/12 anonim ***** válasza:
az nem brutto fizetés? Hol van kint ez?
2016. okt. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

A Lidl nem minimálbért ad a kereskedelmi láncok közül talán az Aldi után ok fizetnek a legjobban. A 150 nettó elkepzelheto de inkább bruttónak képzelem plusz cafeteria.

Viszont mindenes leszel. Ha kell kasszazol ha kell polcot pakolsz stb.

2016. okt. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem adnak minimálbért, sőt a Lidle a legjobban fizető láncok közé tartozik.


A rugalmas beosztást úgy kell elképzelned, hogy 8 órát dolgozol, de a műszak kezdés változik, van, hogy nyitásra mész, van, hogy csak később, és zárásig maradsz.



Egyébként jó náluk dolgozni, de kemény, nem az a cigizgetős, dumálgatós meló, viszont aki bírja az általában szereti, mert ebben a szektorban megfizetik a dolgozókat (értsd, nem fogsz annyit keresni, mint egy agysebész, de a többi bolti lánchoz képest jók a juttatások)

2016. okt. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nagyon sz@r en dolgoztam ott...1 percre nemtudsz megallni pihenni mert mar osztjak is hogy mit csinalj... a nap 90% ban a hűtőket kell pakolni...


En marhara utaltam az egeszet.. nem is voltam ott sokaig

2016. okt. 4. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Igen a 150.000 az brutto+ a cafateria+ amiket még írtam.

Kíváncsi leszek mit mondanak, mit ajálnak.

Igazából teljesen más munkakörbe dolgozom jelenleg (iroda) de nagyon nem fizetnek jól. És azelőtt mindvégig kereskedelembe dolgoztam. Dolgozni kell az biztos, csak tényleg annyira megoszlanak a vélemények a Lidl-vel kapcsolatban. Erre voltam kíváncsi!

De viszont 1 ember nem írta azt hogy kifejezetten szereti.

Vagy hogy jó hangulatú a csapat.

2016. okt. 4. 07:17
 8/12 anonim ***** válasza:
Azert mert nem jó ott dolgozni... csak ha szeretsz robotolni
2016. okt. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Dolgozni kell tény, de a legkorrektebb cég, ahol valaha is dolgoztam. A honlapon található bér buttóban van megadva és 1,5 év után kapja meg az ember, de a kezdőbér is jó.

Abban a boltban ahol én vagyok nagyon jó a csapat és a hangulat.

2016. okt. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

irodai munkát ne hagyd ott egy ilyen robotolós sz@r melóért. iroda után az halál lesz majd meglátod.


Másik amit utáltam állandóan figyelni a szav.időket, lepakolni a polcról a régieket, az újakat meg be hátúlra..

főleg a hűtőknél király ahol megy rád a hideg mint az állat közbe pakolod ki a karton tejeket, hogy az újakat betudd rakni hátra.

undoritó.

2016. okt. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!