Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tényleg van, aki nyereséges...

Tényleg van, aki nyereséges tud lenni hosszú távon sportfogadással?

Figyelt kérdés
Én nézegettem már, de szerintem elég jól meg vannak adva az oddsok (mikor folyamatosan változnak, akkor is). Talán néha-néha nem olyan jók, és azokat ki lehet használni.

2018. máj. 4. 08:05
 1/10 A kérdező kommentje:
Illetve privátba írhattok, mely oldalak jók szerintetek.
2018. máj. 4. 08:06
 2/10 anonim ***** válasza:
67%

Attólfügg mit értesz hosszútávnak... Én az idén eddig lekapart 300 kaparós sorsjeggyel is profitban vagyok. Kemény 7800 Ft profitom van.


Nyílván aki ért ténylegesen a sporthoz, az nagyobb eséllyel nyer néha-néha mint aki nem, de pl. megélnj lehetetlen belőle.

És igen, mindig a ház nyer, ez matematikai tény, ez a házelőny miatt van.

2018. máj. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én párszor láttam a tévében egy embert, aki azt mondta, simán megél belőle, azt hiszem, meg is duplázza a tőkét, ő ezzel foglalkozott. Gondolom, ő nagyon jól ismert mindent, a játékosokat is, vagy talán a matematikát.
2018. máj. 4. 08:50
 4/10 anonim ***** válasza:
42%

Simán lehet.

Én nem ebből élek, dolgozom de remek kirgészítés. Most nem mondom hogy havi szinten 100%os sikerességgel jönnek a tippeim es küldj x ftot hogy megosszam veled is de havi szinten olyan 50-60 ezer ft profitot szoktam összehozni 10 ezer forint kezdotőkével

2018. máj. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%

4-es, 500-600%-o hozamot tudsz elérni havonta hosszútávon?

Még ha azt írtad volna, hogy 100-200 ezerből csinálsz 50-60 ezer pluszt még talán hihető is volna.

2018. máj. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
Igen sok szerencsejáték cég kiválóan megél belőle, te nem fogsz
2018. máj. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%
A szerencsejáték zrt!
2018. máj. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Langasam-langsam,polako-polako. Marco Polo csak Perzsiában 2 000 000 métert gyalogolt. S hol van még China ? A leghosszabb út is az első lépéssel kezdődik. magyarul aki sokat markol ,keveset fog.m Ja egyből 1 Ferrari kéne ? nem fog menni. Kicsiben igen. ne a pénzt nézd,a győzelmet.
2018. máj. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én sem ebből akarok élni, csak néha-néha megtennék valamit.Talán így nyereséges lehet valamennyire az ember, ha rendelkezik egy kis plusz infóval. A múltkori EB-n pl. volt egy nevetséges odds, kb. azonos képességű csapatoknál az egyiket sokkal esélyesebbnek feltételeztek. Nyert is a másik.
2018. máj. 5. 09:45
 10/10 anonim válasza:

Múltkori EB-n? Melyik sportágra gondolsz?

Mindenesetra ebből meg lehet élni, mindössze attól függ, mennyiben fogadaz, illetve mit fogadaz. Az utóbbiban tudok segíteni, ha gondolod, írj privátban.

2018. máj. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!