Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mely munkahelyen az, ahol...

Pszicho88 kérdése:

Mely munkahelyen az, ahol elnézik a hosszú hajat férfiként?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Vendéglátásban dolgozok és kapok sunyi megjegyzéseket arra vonatkozóan, hogy végassam le a hajam, persze nem így.

Majdnem kopasz csávó pofázik, hogy nagy a haja és le kéne már vágatni. Van olyan hely, ahol előny, vagy nem hátrány a hosszú haj. Nem túl hosszú még most, de vállig érőt akarok.


Van olyan melóhely, ahol nem kell csapatban dolgozni és nem vesznek körbe emberek, viszont ha jól teljesítek azt nézik és figyelembe veszik?



2017. júl. 26. 22:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem derült ki ugyan, hogy milyen állásban dolgozol, de a vendéglátásban pont, hogy hátrány a hosszú haj (szakács, pincér) - mégpedig élelmiszer higiéniai szempontból.

Senki sem szeretne hajat találni az ételében - gondolom, ez érthető... :-)


Pl. némely gyárban is hátrány lehet, nehogy bekapja a gép a hajadat, amikor lehajolsz valamit megnézni, megszerelni.

De szabadtéri munkáknál (kertész, fűnyírás, stb) vagy telefonközpontban nyilván a kutyát nem érdekli.

2017. júl. 27. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
26%
Persze, nőnek! :-)
2017. júl. 27. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

"Nem derült ki ugyan, hogy milyen állásban dolgozol"


Azzal kezdtem a mondókám.

Egyébként a hosszú haj sem hullik, ha mossák és mosás után kifésülik a hajszálakat belőle. Ez inkább csak ilyen hülye és ostoba beidegződés. Nekem azt tanították, hogy egyébként sem szabad étel fölé hajolni. Nemcsak a hajszálad eshet bele, hanem pislogsz kettőt és a szempillád, szemöldökszőröd is, az meg ugye a rövid hajúaknak is van. De mondjuk aki iszik, drogozik mivel jobb? Láttam már piercinges, fülbevalós, agyon tetovált szakácsot is. Egyébként semmi baj nincs vele és engedik is, helyfüggő.

2017. júl. 27. 08:58
 4/21 anonim ***** válasza:
55%
Attól függ mennyire igényes a vendéglátóhely. Szerintem komolyabb helyen nem tűrik meg. Ennek az az egyszerű oka van, hogy a hosszú férfihaj olyan 15 éve nem divat, és a közönség nem respektálja.
2017. júl. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Látom, a visszabeszélés már megy (lehet, a"sunyi" megjegyzéseket is ezért kapod), de a figyelmes olvasás nem:

"Nem derült ki ugyan, hogy milyen állásban dolgozol, de a vendéglátásban pont, hogy hátrány a hosszú haj (szakács, pincér)"


Továbbra sem tudom, hogy szakács, pincér vagy bárpultos munkakörben dolgozol - na mindegy, úgy látom, a válaszom többi részét már nem olvastad, csak a magad igazát fújod.

Na mindegy...

2017. júl. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
46%

Ember, azért neked aztán van önértékelésed:

". De mondjuk aki iszik, drogozik mivel jobb?"


Jól behatároltad magad köré a szintet :D:D


Egyébként meg szerintem akinek férfi létére hosszú haja van, az simán idióta, és kevés dolog idegesítőbb mint mikor ilyennel beszélsz, és állandóan a fejét "dobálja" hogy a haját igazítsa vele.

2017. júl. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Össze lehet kötni úgy, hogy ne legyen akadály a munkában, onnantól kezdve szerintem nem zavar senkit, max. ha nagyon kötekedni akar.
2017. júl. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

"Jól behatároltad magad köré a szintet :D:D


Egyébként meg szerintem akinek férfi létére hosszú haja van, az simán idióta, és kevés dolog idegesítőbb mint mikor ilyennel beszélsz, és állandóan a fejét "dobálja" hogy a haját igazítsa vele."



Nem teljesen értem mit makogsz, de mindjárt felvilágosítalak, otthon nem kaptál leckéket, ahogy látom, se ebből, se jómodorból. A pelussal együtt a józan eszedet is elhagytad.


Mióta növesztem a hajam, mindig fel van fogatva fekete, nem feltűnő hajcsattal, ami nyilván nem női csat, hanem nagyon kicsi, nem feltűnő. Sosem dobáltam a hajam, idegesít ha a szemembe lóg. Egyébként mivel a wax és egyéb dolgok nem túl jók a hajnak és sokszor alig adnak neki tartást, gyenge, hígított szarok, be lehet kenni a hajat különféle házi, speciális dolgokkal. Van többséle módja is. Hajgumival is meg lehet kötni, ha elég hosszú hozzá és ráffal is hátra lehet nyomatni.


Millió módja van, de nekem sem jön be ha belelóg, vagy egész nap csiklandozza, irritálja a homlokom, szemem, arcom.

2017. júl. 28. 11:07
 9/21 anonim ***** válasza:
80%
Rockzenész, lemezbolti eladó, hangszerbolti eladó, szerintem ezeken a helyeken kifejezett előny :D
2017. júl. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
20%
nem a kérdésre válaszolok, de azért azt remélem tudod, hogy ha eddig 50 csajból tetszettél mondjuk 8-nak, akkor most kb 1-2 fogsz. persze lehet köztük találod meg a nagy ő-t, de a csajok 80%-a nem szereti a hosszú hajat.
2017. júl. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!