Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyire gyakori az informatik...

Mennyire gyakori az informatikusok körében, hogy tudnak otthonról dolgozni?

Figyelt kérdés
2018. máj. 4. 08:19
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

Gyakori. :)


Egy épp otthonról dolgozó informatikus

2018. máj. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! És Te mit dolgozol és milyen informatikus vagy? Szoftverfejlesztő?

Proginfót tanultál?


Diplomád van, vagy "csak" FSZ-ed?


Hány órát dolgozol egy nap? És, ha nem titok akkor kb. mennyi az órabéred? (Ha alkalmazott vagy)


Amúgy köszi a választ!

2018. máj. 4. 09:25
 3/6 anonim ***** válasza:
Szoftverfejlesztő vagyok, BME-n tanultam, diplomám van, napi 8 órát dolgozom és 3500 Ft nettó az órabérem. :)
2018. máj. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én pl deszktop támogató (szervizes) vagyok.

Ezt azért nehéz messziről ...

2018. máj. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Cégtől függ.


Az otthoni cégemnél nem szeretik, mert... "lógsz".ó, egyéb bulls*tek.


Itt Zürichben simán lehetne, csak épp otthonról nem férek hozzá a benti szoftverekhez, úgyhogy sokszor kénytelen vagyok benn csücsülni.


Fejlesztő vagyok.

2018. máj. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Magyarországon még mindig sok helyen nem szeretik. A férjem 7 évig dolgozott otthonról egy nagy cégnek, majd egy felsővezető egyszer csak kitalálta, hogy mi az már, hogy ez az egy ember nincs bent az irodában, jövő hónaptól be kell járnia. Erre otthagyta őket egy nagy project közepén, aminek ő volt a kulcsembere.


Most külföldön élünk, itt sokkal inkább elfogadott, heti 2-3-szor jár be meetingre, a többi itthon.

2018. máj. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!