Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Probalt e mar valaki otthonrol...

Probalt e mar valaki otthonrol dolgozni "Data entry" jobot?

Figyelt kérdés
Szeretnek egy kis penzt keresni es erekelene az uj nevezett "data entry" job. Van esetleg olyan website amit probaltatok es tenyleg fizetett?

#internet #munka #online #dataentry #online job
2018. jan. 28. 19:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mármint adatrögzítői munka? Neten tuti nem fizet.
2018. jan. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%

sajnos ez sem fizet, de ki kell próbálni a Dateneingabe Arbeit-eket...hátha az fizet. :D


ha fizetne, miért nem ül otthon mindenki, ahelyett, hogy 8 órákat meg még többet robotolnak plusz oda-vissza ingáznak a munkahely meg az otthon között minden hétköznap?

2018. jan. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
57%

Egyébként nem érdemes teperni a pénz után. Nem boldogít. Engem legalábbis nem.

De ha a tét a számláid befizetése, akkor megértem... Ámde azon túl nem érdemes erőfeszítéseket tenni.

2018. jan. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hat tudod mikor alberletet es szamlakat kell fizess minden honapban mar nem sok penzed marad es nehez hogy hogyan oszd be. Nem akarok en dusgazdag lenni csak melo mellett egy kis plussz penzt keresni.
2018. jan. 28. 20:48
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

"ha fizetne, miért nem ül otthon mindenki, ahelyett, hogy 8 órákat meg még többet robotolnak"


Az otthon végzett munka talán nem munka?! Én pl azért nem csinálok ilyet mert borzalmasan moton dolog lehet napi 8 órában adatokat rögzíteni. Régen diákmunkaban csináltam ilyesmit, így tudom.

2018. jan. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Van rendes melom. Csak a szabadidomben szeretnek egy kis plussz penzt keresni. Most miert kell mindenki ilyen elitelo legyen? Miert baj az ha az ember meg melozna pluszba is
2018. jan. 28. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!